Vilniaus „Perlas“ įsirašo trečiąją pergalę iš eilės

2019 m. lapkričio 23 d., 21:45
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus komanda ir vėl vertėsi be Ąžuolo Tubelio, Einaro Tubučio bei Ado Šimonio, tačiau tai vilniečiams nesutrukdė pasiekti pergalę. Vilniaus „Perlo“ (8/7) krepšininkai Nacionalinėje krepšinio lygoje („VIKINGLOTTO-NKL“) antrą kartą šią savaitę įveikė Jonavos „Jonava“  (3/12) ekipą 80:73 (19:25, 18:17, 22:15, 14:23).

Erikas Jermolajevas  atidarė vilniečių taškų sąskaitą galingu dėjimu. Po kelių atakų, taikliu tolimu metimu Erikas Jermolajevas išvedė savo komandą į priekį 7:4. Kėlinio viduryje vilniečiai spurtavo 7-0, susikraudami 7 taškų pranašumą.

Pataikęs antrąjį savo tritaškį, Erikas Jermolajevas padidino savo komandos taškų pranašumą iki 10 taškų. Po pirmojo kėlinio rezultatas buvo 25:19. Erikas Jermolajevas pirmajame kėlinyje pelnė net 10 taškų.

Antrajame kėlinyje pirmuosius „Perlo“ taškus pelnė Pijus Rimkus, pataikydamas iš toli. Po puikaus Augusto Marčiulionio perdavimo, Ernestas Naruševičius pelnė taškus iš po krepšio, didindamas komandos pranašumą iki 7 taškų 34:27.

Augustas Marčiulionis, pataikęs sudėtingą metimą su varžovų pražanga, sugrąžino savo komandai 7 taškų pranašumą. Pasibaigus antrajam kėliniui, vilniečiai pirmavo 42:37. Vilniečiai pirmoje rungtynių pusėje buvo suklydę tik vieną kartą.

Reaguodamas į varžovų atkarpą, „Perlo“ vyr. treneris, trečiojo kėlinio pradžioje, paprašė minutės pertraukėlės. Iškart po pertraukėlės, Erikas Jermolajevas smeigė trečiąjį savo tritaškį, išvesdamas savo komandą į priekį 45:42. Į ketvirtąjį ketvirtį vilniečiai žengė turėdami 2 taškų deficitą 57:59.

Simas Jarumbauskas išprovokavo varžovo pražangą ties tritaškio linija ir sumetęs visus tris baudų metimus, sušvelnino savo komandos atsilikimą iki 2 taškų 62:64. Jokūbas Rubinas, perėmęs kamuolį greitoje atakoje, pelnė 2 taškus, sumažindamas savo komandos atsilikimą iki minimumo.

Likus žaisti kiek mažiau nei dvejoms minutėms, Jokūbas Rubinas pataikė labai svarbų tritaškį iš aikštės kampo, išvesdamas savo komandą į priekį 71:70. Sekančioje atakoje, iš kito aikštės kampo, pataikęs tritaškį  Andreas Kalogiros padidino savo komandos pranašumą iki 4 taškų. Nuaidėjus finalinei rungtynių sirenai, vilniečiai šventė pergalę 80:73.

„Perlas“: Simas Jarumbauskas 21 (13 atk. kam.), Augustas Marčiulionis 21 (7 rez. perd.), Erikas Jermolajevas 16 (8 atk. kam.)