Stebuklingai pratęsimą ištraukęs „Perlas“ per pridėtą laiką neprilygo marijampoliečiams

2019 m. gruodžio 12 d., 21:00
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Perlo“ (9-10)  vaikinai per pratęsimą 99:108 (21:20, 18:24, 19:19, 24:31, 11:20) nusileido Marijampolės „Sūduva-Mantinga“ (16-3).

Prieš lemiamą ketvirtį marijampoliečiai sumažino deficitą iki 7 taškų, tačiau ketvirtąjį kėlinį ir vėl geriau pradėjo vilniečiai. Einaras Tubutis smeigė tritaškį, Ą. Tubelis surinko 6 taškus iš eilės, o „Perlo“ spurtą 12:3 vainikavo to paties Ą. Tubelio tolimas šūvis, po kurio svečiai įgijo rekordinę 16 taškų persvarą – 76:60.

Aidint ketvirtojo kėlinio sirenai, E. Tubutis pataikė neįtikėtiną tritaškį ir tokiu būdu išplėšė pratęsimą.

Pratęsime J. Rubinas atsakė savo tolimu metimu, o netrukus jis dar pridėjo ir taiklų dvitaškį bei likus pusantros minutės iki mačo pabaigos, „Perlo“ atsilikimą sumažino iki 2 taškų (99:101).

Paskutines pratęsimo minutes sėkmingiiau sužaidė varžovai ir Vilniaus „Perlas“ nusileido rezultatu 99:108.

Perlas“: Ąžuolas Tubelis 29 (13/15 dvit.), Einaras Tubutis 22 (4/5 dvit., 4/6 trit.), Augustas Marčiulionis ir Jokūbas Rubinas po 15.