Simo Jarumbausko vedamas „Ryto“ jaunimas iškovojo trečiąją pergalę NKL

2018 m. spalio 13 d., 18:00

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (3-1) iškovojo trečiąją pergalę NKL pirmenybėse. Vilniečiai namuose 82:68 (20:24, 17:14, 20:11, 25:19) nugalėjo Tauragės krepšinio klubą (1-3).

Pirmoji rungtynių pusė vyko itin atkakliai, o antrame kėlinyje spurtą padarę varžovų krepšininkai įgijo 7 taškų pranašumą. Tiesa, po jo savo atsakymą pateikė ir „Perlas“, kuris stipriai pabaigė kėlinį ir į didžiąją pertrauką keliavo su 1 taško deficitu.

Trečiajame kėlinyje Vilniaus „Ryto“ jaunimas pradėjo žaisti agresyviau ir perėmė rungtynių iniciatyvą į savo rankas. Įgytas dviženklis pranašumas leido kontroliuoti rungtynių eigą ir iškovoti pergalę.

Rezultatyviausiai vilniečių gretose sužaidė Simas Jarumbauskas, kuris pelnė 24 taškus (10/14 met.) ir atkovojo 7 kamuolius.

„Perlas“: S.Jarumbauskas 24, K.Giedraitis 17, Ą.Tubelis ir E.Tubutis po 12.

„Tauragės krepšinio klubas“:  P.Morkeliūnas 24, M.Stašys 14.