„Ryto” jaunimas namuose nusileido Minsko „Tsmoki-2” ekipai

2018 m. lapkričio 10 d., 17:53

Vilniaus „Perlas“ Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) tarptautiniame turnyre namuose 68:73 (15:22, 22:14, 13:23, 18:14) pralaimėjo Minsko „Tsmoki-2“.

Rungtynes geriau pradėjo svečiai iš Minsko ir įgijo ankstyvą, šešių taškų persvarą (2:8). Verta paminėti, jog puikiai rungtynes pradėjo jaunasis „Perlo” aukštaūgis Ernestas Naruševičius. 206 centimetrų ūgio septyniolikmetis pelnė pirmuosius šešis vilniečių taškus. Tačiau „Tsmoki-2” toliau didino persvarą ir Arvydas Gronskis buvo priverstas paprašyti pirmosios minutės pertraukėlės šiame susitikime (6:14). Kėlinio pabaigoje aikštelės šeimininkai surengė spurtą (7:0) ir kiek sumažino skirtumą. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 15:22 pirmavo „Tsmoki-2”.

Antrojo kėlinio pradžioje svečiai sugebėjo išlaikyti apčiuopiamą septynių taškų persvarą (19:26). Tačiau jam įpusėjus Adas Šimonis ir Simas Jarumbauskas smeigė po tolimą metimą, Domantas Vilys pridėjo dvi taiklias baudas ir „Ryto” jaunimas sumažino skirtumą iki minimumo (27:28). Netrukus Augustas Marčiulionis ir Mykolas Astrauskas taip pat smeigė po tritaškį, Jarumbauskas įmetė iš po krepšio ir po dviejų kėlinių švieslentėje degė rezultatas (37:36). Priekyje buvo „Perlas”.

Trečiąjį ketvirtį taikliu dvitaškiu pradėjo A.Marčiulionis. Netrukus S.Jarumbauskas pasižymėjo penkiais taškais iš eilės ir įpusėjus kėliniui vilniečiai pirmavo (46:44). Tačiau ketvirtį spurtu (9:0) užbaigė svečiai iš Minsko ir po 30-ties grynojo žaidimo laiko minučių pirmavo rezultatu 50:59.

Paskutinio susitikimo ketvirčio pirmoje pusėje jaunieji „Ryto” talentai įjungė aukštesnę pavarą iį sumažino skirtumą iki 4 taškų (61:65). Tačiau kėlinio pabaigoje „Tsmoki-2” ekipa neleido priartėti Vilniečiams. Svečiai iš Baltarusijos išlaikė apčiuopiamą persvarą ir iškovojo septintąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) tarptautiniame turnyre (68:73).

„Perlas“: S.Jarumbauskas 23, E.Naruševičius 10, A.Marčiulionis 9, A.Šimonis 6.

„Tsmoki-2“: T.Yeusiyevich 20, Y.Beliankou 19, K.Chumakou 8.