„Ryto“ jaunimas įveikė vienus NKL lyderių

2019 m. vasario 05 d., 19:46
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) 87:75 (27:26, 18:16, 21:18, 21:15) palaužė vienų iš lygos lyderių Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ pasipriešinimą. 19-ąją pergalę šiame sezone iškovoję vilniečiai pakilo į ketvirtąją turnyrinės lentelės poziciją.

Rungtynių pirmoje dalyje „Perlo“ krepšininkai puikiai atakavo ir kėlinio viduryje jau buvo įgiję 10 taškų persvarą, tačiau iki kėlinio pabaigos jos išsaugoti nepavyko – patyrę „Sūduvos-Mantingos“ žaidėjai rezultatą sušvelnino iki minimumo. Antrame kėlinyje sostinės ekipa demonstravo brandų žaidimą prieš vienus iš NKL lyderių ir persvarą šiek tiek padidino – 45:42.

Antrąją rungtynių pusę vilniečiai pradėjo eile taiklių tolimų metų ir Simo Jarumbausko vedini trečiojo kėlinio viduryje pirmavo net 13 taškų. Marijampolės komanda palaipsniui mažino atotrūkį ir iki rungtynių pabaigos likus trims minutėms sumažino deficitą iki vieno taško – 74:73. Augustino Marčiulionio bei S. Jarumbausko trys tikslūs šūviai gražino „Perlui“ 9 taškų pranašumą. „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai dar bandė gelbėtis aktyviai spausdami aikštės šeimininkus, tačiau protingai rungtyniavę Arvydo Gronskio auklėtiniai iškovojo užtikrintą pergalę – 87:75.

„Perlo“ ekipoje šios dienos rungtynėse puikiai rungtyniavo 28 taškus surinkęs S. Jarumbauskas. Puolėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius bei atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

„Perlas“: S. Jarumbauskas 28, A. Marčiulionis, E. Tubutis ir D. Vilys po 14.

„Sūduva-Mantinga“: A. Urbonas 21, Ž. Šimonis 18, A. Kieža 15.