Prasidedančiame NKL sezone sostinės jaunimo komanda vadinsis Vilniaus „Perlas Energija“

2020 m. spalio 15 d., 12:25

Spalio 15 dieną prasidedančių 2020-2021 m. Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) pirmenybių gerbėjų laukia naujiena. Kitaip nei skelbta anksčiau, lygoje nebus dviejų „Perlo“ klubų. Pirmąsias NKL rungtynes Vilniaus „Perlas“ žais vilkėdamas naujus marškinėlius. Komanda keičia pavadinimą ir tampa Vilniaus „Perlas Energija“. 

2019-2020 m. NKL reguliariajame sezone 8 vietą užėmusi „Perlas Energija“ komanda pirmąsias naujojo sezono rungtynes žais spalio 15 d. su Šilalės „Lūšimi“.

„Komanda puikiai nusiteikusi ir nekantriai laukia pirmųjų šio sezono rungtynių, kuriose debiutuosime su nauju pavadinimu – nuo šiol esame Vilniaus „Perlas Energija“. Pavadinime ir toliau lieka „Perlas“, tikrai išlaikysime ir komandos identitetą bei kovingą dvasią. Kartu tikimės, kad komandos pavadinime atsiradęs žodis „energija“ papildomų jėgų ir energijos įkvėps ne tik žaidėjams, bet ir sirgaliams, kurie dar stipriau ir energingiau sirgs už savo komandą“, – sakė „Perlas Energija“ vyr. treneris Edvinas Justa.

E. Justos vedamos komandos tikslas – naujame sezone išsilaikyti tarp 8 geriausių NKL komandų, o tai padarius – turnyrinėje lentelėje kopti kuo aukščiau.

„Mes turime tikrai motyvuotus ir stipriai besiruošiančius jaunimo komandos žaidėjus bei jaunus ir energingus trenerius, kurie ateinantį sezoną gins ne  tik Vilniaus miesto, bet ir „Perlas Energijos“ vardą. Tikiu, kad šis pavadinimas simboliškai duos nesibaigiančios energijos kovojant dėl kiekvieno aikštelės centimetro. Pirmyn, vilniečiai!“ – sako „Ryto“ direktorius Justas Jankauskas.

Nepriklausomo elektros energijos tiekėjo „Perlas Energija“ vadovas Vilius Juraitis taip pat džiaugėsi partneryste su krepšinio klubu, užauginusiu ne vieną krepšinio talentą.

„Džiaugiamės dėl mūsų partnerystės atsiradusiais simboliais. „Perlas Energija“ krepšininkai kiekvienose rungtynėse, su kiekvienu metimu, jaus simbolinį papildomos energijos palaikymą ne tik dėl užrašo ant marškinėlių, bet ir dėl to, kad visi salėje susirinkę žaidėjai ir krepšinio sirgaliai juos sies su užsidegimu, energingumu taip reikalingais krepšinyje.

Mes, kaip elektros energijos tiekėjas, taip pat galėsime pajusti sportininkų energiją ir ją pritaikyti siekdami savų pergalių. Tai yra aukščiausio profesionalumo klientų aptarnavimas, visus jų lūkesčius atitinkantys ir netgi pranokstantys paslaugų planai“, – pasakojo V. Juraitis.

Daugiau informacijos apie NKL ir Vilniaus „Perlas Energija“ rungtynes galima rasti www.nklyga.lt.

rytasvilnius.lt

atgal