„Perlui“ nepavyko įveikti Kauno klubo

2018 m. sausio 04 d., 00:00
P.Žukausko nuotr.

Amžinų varžovų dvikovoje Vilniaus „Perlo“ (9-16) komanda svečiuose 60:84 (14:20, 17:19, 11:25, 18:20) nusileido Kauno „Žalgirio-2“ (14-11) ekipai.

Principinė dvikova prasidėjo itin atkakliai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui 12:11 pirmavo „Perlo“ krepšininkai. Žalgiriečiai kėlinį užbaigė spurtu (2:9) ir įgijo 6 taškų pranašumą – 14:20. Antrasis ketvirtis ir toliau vyko taškas į tašką, jam įpusėjus kauniečiai pirmavo rezultatu 23:30. Besibaigiant antrajam kėliniui Karolis Giedraitis smeigė tolimą bombą bei pelnė 2 taškus su pražanga, tačiau tai nepadėjo svečiams sumažinti deficito. Pirmoje rungtynių pusėje 31:39 stipresni buvo aikštės šeimininkai.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje kauniečiai pelnė 6 taškus be atsako ir įgijo dviženklį pranašumą – 31:45. Įpusėjus ketvirčiui po eilinės vilniečių klaidos „Žalgiris–2“ padidino pranašumą iki 18 taškų – 34:52. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidę šeimininkai kėlinį užbaigė turėdami triuškinančią persvarą – 42:64.

„Perlo“ vyr. treneris Arvydas Gronskis buvo nubaustas dvejomis techninėmis pražangomis iš eilės, tai lėmė jo diskvalifikaciją iš rungtynių, tačiau šis įvykis vilniečiams papildomos motyvacijos nesuteikė – 46:70. Rungtynių pabaiga nekėlė jokių abejonių, „Perlui“ teko pripažinti kauniečių pranašumą – 60:84.

„Perlas“: K. Giedraitis 20, M. Maskolaitis 10, E. Tubutis 7 (3/3 met.).

„Žalgiris-2“: M. Jogėla 18, R. Jokubaitis ir M. Sajus po 11.