„Perlui“ nepavyko antrą kartą iš eilės nukauti „Erelių“

2017 m. lapkričio 18 d., 18:07
P.Žukausko nuotr.

NKL lygoje Vilniaus „Perlui“ (4-10) 66:72 (13:15, 13:21, 24:10, 16:26) nepavyko antrą kartą per dvi dienas palaužti Mažeikių „Erelių“ (5-9).

Rungtynės prasidėjo abiejų komandų žvalgyba bei netaikliais metimais – po nerezultatyvaus pirmojo kėlinio „Ereliai“ pirmavo 13:15.

Antrajame ketvirtyje šeimininkai spurtavo 2:10, tačiau svečiai iš Vilniaus stabilizavo padėtį – 20:25. Pirmąją rungtynių dalį geriau užbaigę mažeikiškiai išėjo ilsėtis turėdami dviženklį pranašumą 26:36.

Trečiame kėlinyje vilniečiai perėmė iniciatyvą į savo rankas bei pirmą kartą nuo pat rungtynių pradžios išsiveržė į priekį, užbaigdami kėlinį rezultatu 50:46.

Paskutinis ketvirtis prasidėjo labai atkakliai, jam įpusėjus rezultatas buvo lygus – 60:60.

Rungtynių pabaigą geriau sužaidę šeimininkai atsirevanšavo vilniečiams už penktadienį patirtą pralaimėjimą – 66:72.

„Perlas“: M. Maskolaitis 17 (9 atk. kam.), A. Beručka 15, D. Vilys 12.

„Ereliai“: T. Rimša 17, A. Urbonas ir I. Razutis po 10.