„Perlas“ užtikrintai įveikė Jonavos atstovus

2017 m. spalio 28 d., 18:40
P.Žukausko nuotr.

Vilniaus „Perlas“ žengė į aikštę su viltimi nutraukti pralaimėjimų serija savo žiūrovų akivaizdoje.

Rungtynės prasidėjo atkakliai ir abi komandos žengė koja kojon – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 7:8 „Jonavos“ naudai. Antroji kėlinio pusė šeimininkams nesiklostė taip, kaip jie buvo suplanavę ir varžovai atitrūko į priekį rezultatu 9:19. Sėkmingiau sužaidęs trumpą atkarpą, „Perlas“ sugebėjo sumažinti atsilikimą iki 6 taškų ir pirmasis kėlinys baigėsi 13:19 varžovų naudai.

Antrojo kėlinio pradžioje Vilniaus „Perlo“ krepšininkai nusiteikė sustabdyti varžovų puolimą ir jiems tai puikiai pavyko, kadangi deficitas sumažėjo iki 1 taško (22:23).

Po galingo Luko Kvedaravičiaus dėjimo su pražanga „Perlo“ krepšininkai išsiveržė į priekį 25:23. Deividas Sirvydis taip pat neatsiliko ir pelnė 2 taškus su pražanga, kartu realizuodamas ir baudos metimą bei padidindamas šeimininkų persvarą iki 3 taškų. Tačiau varžovai rezultatyviau užbaigė kėlinį ir išsiveržė į priekį rezultatu 33:34.

Antroji mačo pusė prasidėjo dviejomis „Jonavos“ rezultatyviomis atakomis, kurios leido varžovams įgyti 3 taškų persvarą. Lukas Kvedaravičius nenorėjo leisti varžovams įsibėgėti ir pelnė 2 taškus su pražanga, išvesdamas savo komandą į priekį 40:38.

Šeimininkai padidino pranašumą – 50:44. Po trečiojo kėlinio pabaigos rezultatu 52:46 pirmavo „Perlo“ komanda.

Grėsmingai ketvirtąjį kėlinį pradėjęs Martynas Maskolaitis smeigė du tritaškius mėtimus iš eilės ir padėjo savo komandai įgyti didžiausią pranašumą šiose rungtynėse – 58:46.

Likus 4 minutėms iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo 66:55 šeimininkų naudai. Vilniaus „Perlas“ neatleido vadžių ir nugalėjo varžovus iš Jonavos užtikrintu rezultatu 74:60.