„Perlas“ trečią kartą šį sezoną nukovė „Jonavą“

2018 m. sausio 26 d., 20:47
P.Žukausko nuotr.

Įspūdingai antrąją rungtynių dalį sužaidę Vilniaus „Perlo“ (12-17) krepšininkai trečią kartą šį sezoną 75:69 (14:17, 16:24, 16:9, 29:19) nugalėjo Jonavos „Jonavos“ (15-14) komandą.

Mačas išvykoje „Perlui“ prasidėjo ne itin sėkmingai, įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatu 2:9 pirmavo aikštės šeimininkai. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms Domantas Pipiras bei Karolis Giedraitis pelnė po du taškus ir išlygino rezultatą – 11:11. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 14:15 pirmavo jonaviečiai.

Antrojo ketvirčio pradžioje šeimininkai laimėjo atkarpą (0:11) ir įgijo dviženklį pranašumą – 14:26. Įpusėjus kėliniui vilniečiams pavyko neženkliai sumažinti deficitą – 23:34. Pirmosios rungtynių dalies pabaigoje kova vyko taškas į tašką, tai leido „Jonavos“ krepšininkams išsaugoti pranašumą – 30:41.

Antroji rungtynių pusė sėkmingiau susiklostė svečiams – jie laimėjo atkarpą (10:2) ir sušvelnino deficitą iki 3 taškų 40:43. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms iš šeimininkų persvaros liko vos 2 taškai – 44:46. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatu 46:50 pirmavo „Jonavos“ komanda.

Paskutinio kėlinio pradžioje po taiklaus Simo Jarumbausko dvitaškio metimo „Perlui“ pavyko išlyginti rezultatą – 50:50. Įpusėjus ketvirčiui po taiklaus Luko Kvedaravičiaus tritaškio metimo vilniečiai įgijo 4 taškų pranašumą – 61:57. Iki rungtynių pabaigos likus 3 minutėms „Perlas“ padidino persvarą iki 9 taškų – 69:60. Rungtynių pabaigoje netrūko intrigos, tačiau vilniečiai atlaikė šeimininkų spaudimą ir iškovojo pergalę rezultatu 75:69.

„Perlas“: A. Pilauskas (5 rez. perd.) ir L. Kvedaravičius (6 atk. kam.) po 12, D. Pipiras 10 (9 atk. kam.), D. Vilys 9 (4/5 dvit. met.), K. Giedraitis 8 (4 rez. perd.).

„Jonava“: D. Redikas 21, N. Anyaorah 18, K. Šarukas 10.