„Perlas“ po pratęsimo įveikė „Universitet-Yugra“ komandą

2018 m. rugsėjo 26 d., 19:55
P.Žukausko nuotr.

Šakiuose vykstančiame keturių komandų draugiškame Modesto Paulausko vardo turnyre Vilniaus „Perlas“ pusfinalyje po pratęsimo 80:79 (14:19, 18:10, 17:17, 17:20, 14:13) palaužė Surguto „Universitet-Yugra“ komandą iš Rusijos ir rytoj dėl pirmosios vietos kovos su Šakių „Vyčio“ ir Kauno „LSU-Atleto“ poros nugalėtoju.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo rusai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui turėjo 3 taškų pranašumą (7:10), o jam pasibaigus pirmavo rezultatu 14:19. Antrojo kėlinio pradžioje vilniečiai spurtavo 11:3 ir išsiveržė į priekį – 25:22. Likusioje ketvirčio dalyje vyko atkakli kova, po dviejų kėlinių (32:29) ir toliau pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Po ilgosios pertraukos kova vyko taškas į tašką. Pasibaigus trims kėliniams vilniečiams pavyko išlaikyti 3 taškų pranašumą – 49:46. Ketvirtojo kėlinio viduryje „Universitet-Yugra“ krepšininkai išlygino rezultatą, o jam pasibaigus nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus – 66:66.

Pratęsimo metu nei viena komanda nenorėjo paleisti pergalės iš savo rankų, tačiau sėkmė nusišypsojo „Perlo“ krepšininkams, kurie šventė pergalę rezultatu 80:79.

„Perlas“: K. Giedraitis (8/8 baud. met., 4 atk. kam.) ir E. Tubutis (7/10 met., 8 atk. kam., 5 blok.) po 19, S. Jarumbauskas 13 (10 atk. kam.), D. Vilys 11 (5 rez. perd.), A. Šimonis 8 (3/4 met., 4 atk. kam.).

„Universitet-Yugra“: N. Lepojevic 32, M. Mbrozov 16, A. Puškin 12,