„Perlas“ pergalingai pradėjo NKL sezoną

2017 m. spalio 06 d., 21:16

Penktadienio vakarą KK „Perlas“ pradėjo dar vieną sezoną Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL). Pirmosiose rungtynėse šeimininkai susitiko su Kauno „KTU“ komanda ir ją nugalėjo 96:92.

Rezultatyviai prasidėjusiame mače abi komandos keitėsi taškais. Pirmąjį ketvirtį vainikavo Arno Beručkos paleistas metimas paskutinę kėlinio sekundę iš vidurio aikštės, o „Perlas“ priekyje 29:23

Antrasis kėlinys priklausė Martynui Maskolaičiui. Per antrąjį ketvirtį pastarasis pelnė 13 iš 15 pirmoje pusėje pelnytų taškų ir atkovojo 8 kamuolius. Pirmą pusę KK „Perlas“laimėjo 51:42.

Po pertraukos sugrįžę į aikštę svečiai „KTU“ krepšininkai spurtavo ir vienu metu buvo įgiję 3 taškų pranašumą, o po trijų kėlinių rezultatas tapo lygus 71:71.

Lemiame ketvirtyje svečiai „KTU“ krepšininkai „prapliupo“ tritaškiais ir praėjus keturioms minutėms jau buvo priekyje 81:75. Aisčio Pilausko ir Arno Beručkos tandemas įpusėjus kėliniui greitomis atakomis išlygino rezultatą 83:83.

Ketvirtajame kėlinyje komandos pataikė net 7 tritaškius metimus, o likus žaisti 19 sekundžių Martynas Maskolaitis įmetė įspūdingą tritaškį metimą. Nors dar KTU turėjo progą išlyginti rezultatą, tačiau jų tolimas metimas skriejo pro šalį, o Lukas Kvedaravičius baudos metimu įtvirtino pergalę 96:92.

„Perlo“ komandoje rezultatyviausiai žaidė: Arnas Beručka 23 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 4 rezultatyvūs perdavimai. Martynas Maskolaitis 20 (7/7 dvit.), 8 atk., Aistis Pilauskas 14 ir Lukas Kvedaravičius 13 taškų.

„KTU“ komandoje geriausiai pasirodė: Martynas Zigmantavičius 28 taškai, Julius Kigas 15.