„Perlas“ nusileido Tauragės krepšinio klubui

2018 m. kovo 03 d., 12:36
Josvydo Elinsko nuotr.

Po itin atkaklios kovos Vilniaus „Perlas“ (17-20) svečiuose 70:73 (16:16, 21:19, 15:13, 18:25) paskutinėmis rungtynių sekundėmis nusileido Tauragės krepšinio klubui (17-20).

Rungtynes aikštės šeimininkai pradėjo spurtu (0:4), tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui vilniečiai sumažino deficitą iki 2 taškų – 5:7. Iki kėlinio pabaigos likus 1 minutei Martynas Maskolaitis pelnė 2 taškus su pražanga bei išvedė savo komandą į priekį rezultatu 16:13. Po pirmojo ketvirčio rezultatas buvo lygus – 16:16.

Antrąjį kėlinį sėkmingiau pradėjo svečiai, kurie pelnė 8 taškus be atsako ir išsiveržė į priekį – 24:16. Įpusėjus ketvirčiui Tauragės krepšinio klubui pavyko sumažinti deficitą iki 3 taškų – 26:23, tačiau „Perlas“ atsakė spurtu (5:0) ir atstatė 8 taškų persvarą – 31:23. Sėkmingiau antrąjį kėlinį užbaigę aikštės šeimininkai sumažino atsilikimą iki 2 taškų – 37:35.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje „Perlas“ spurtavo (8:3) ir vėl atstatė 8 taškų pranašumą – 45:37. Tauragiškiai savo ruožtu atsakė spurtu (0:7) ir sumažino atsilikimą iki minimumo – 45:44. Iki trečiojo kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms šeimininkams pavyko persverti rezultatą – 47:48. Pačioje ketvirčio pabaigoje vilniečiai surengė dar vieną spurtą (5:0), kuris leido išsiveržti į priekį rezultatu 52:48.

Paskutinįjį ketvirtį sėkmingiau pradėjęs Tauragės krepšinio klubas sumažino vilniečių pranašumą iki minimumo – 55:54. Iki rungtynių pabaigos likus 4 minutėms šeimininkai persvėrė rezultatą – 60:62. Po taiklaus Arno Beručkos tritaškio metimo rezultatas tapo lygus – 67:67. Iki kėlinio pabaigos likus 1 minutei tauragiškiai išsiveržė į priekį rezultatu 67:70.

Iki rungtynių pabaigos likus 30 sekundžių Domantas Vilys realizavo abu baudos metimus ir sušvelnino deficitą iki minimumo – 69:70. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 15 sekundžių svečiai prarado kamuolį, tai leido varžovams pelnyti 2 lengvus taškus iš po krepšio ir padidinti persvarą iki 4 taškų – 69:73. Likus žaisti 7 sekundes Einaras Tubutis stojo mesti dviejų baudos metimų, realizavęs pirmąją baudą, tyčia prametė antrąją bei atsikovojo kamuolį puolime, tačiau jo dvitaškis skriejo pro šalį, tai lėmė aikštės šeimininkų pergalę rezultatu 70:73.

„Perlas“: A. Beručka 15, D. Vilys 13 (6/6 baud. met.), K. Giedraitis 12.

Tauragės krepšinio klubas: P. Morkeliūnas 23, T. Sebežiovas 16, R. Pipiras 13.