„Perlas“ nusileido Kauno komandai

2018 m. sausio 13 d., 07:19
P.Žukausko nuotr.

Atkakliai kovojęs bei daug pražangų prisirinkęs Vilniaus „Perlas“ (10-17) pačioje rungtynių pabaigoje 84:88 (26:19, 15:21, 24:20, 19:28) neatsilaikė prieš Kauno „Žalgirio-2“ (16-11) ekipą.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai, kurie įpusėjus pirmajam ketvirčiui pirmavo dviženkliu skirtumu – 15:5. Kėlinio pabaigą rezultatyviau sužaidę Kauno „Žalgirio-2“ krepšininkai sušvelnino deficitą iki 7 taškų – 26:19.

Antrąjį ketvirtį taip pat sėkmingiau pradėjo vilniečiai, pelnydami 5 taškus iš eilės (31:22), tačiau aikštės šeimininkai atsakė spurtu (0:13) ir išsiveržė į priekį – 31:35. Ketvirčio pabaigoje atkarpą (10:5) laimėje svečiai susigrąžino pranašumą – 41:40. Po pirmosios rungtynių dalies rezultatyviausiai „Perlo“ gretose rungtyniavo Deividas Sirvydis bei Lukas Kvedaravičius, kurie pelnė po 11 taškų.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo kova taškas į tašką, įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Perlas“ pirmavo rezultatu 52:49. Iki kėlinio pabaigos likus 2 minutėms A. Pilauskas bei L. Kvedaravičius realizavo po tritaškį metimą ir padidino pranašumą iki 5 taškų (62:57). Po labai atkaklios kovos kėlinio pabaigoje vilniečiai sugebėjo išsaugoti pranašumą – 65:60. Paskutinįjį ketvirtį grėsmingai pradėję kauniečiai išlygino rezultatą – 65:65. Įpusėjus kėliniui iniciatyvą į savo rankas perėmė žalgiriečiai, kurie pelnė 5 taškus iš eilės ir išsiveržė į priekį – 73:78. „Perlas“ atsakė spurtu (9:4) ir išlygino rezultatą – 82:82. Po neįtikėtinai įtemptos rungtynių pabaigos, „Perlui“ teko pripažinti „Žalgirio-2“ komandos pranašumą – 84:88.

„Perlas“: L. Kvedaravičius 18, D. Sirvydis 16, D. Pipiras 12 (9 atk. kam.), K. Giedraitis 11.

„Žalgiris-2“: G. Masiulis 25, G. Vasiliauskas 13, R. Jokubaitis 12.