„Perlas“ nukovė Telšių klubą

2017 m. lapkričio 04 d., 19:04
P.Žukausko nuotr.

Šeštadienį Vilniaus „Perlo“ krepšininkai žengė į aikštę nusiteikę iškovoti antrąją pergalę iš eilės savo žiūrovų akivaizdoje.

Varžovai pirmieji atidarė savo sąskaitą, pelnydami pirmuosius taškus prabėgus 3 minutėms nuo rungtynių pradžios. Įpusėjus pirmajam kėliniui 4:6 pirmavo svečiai iš Telšių. Tačiau vilniečiai susikaupė ir sugebėjo perimti 2 kamuolius iš eilės, bei užbaigti abi greitas atakas triuškinančiais dėjimais, išsiverždami į priekį 9:6. Kėlinio pabaigoje abi komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, tačiau „Perlas“ išlaikė minimalų pranašumą – 18:17.

Antrąjį kėlinį šeimininkai pradėjo užtikrintai, po Domanto Vilio tritaškio bei Luko Kvedaravičiaus dvitaškio metimo rezultatas tapo 23:17. Svečiai iš Telšių nepuolė į neviltį ir sugebėjo išlyginti rezultatą 23:23. Įpusėjus antrajam kėliniui varžovų žaidėjas Kajus Okmanas pelnė 3 taškus su pražanga bei išvedė savo komandą į priekį (28:32). Pirmosios mačo pusės pabaigoje aikštelės šeimininkai sugebėjo atstatyti pusiausvyrą ir po Arno Beručkos prasiveržimo bei įspūdingo Deivido Sirvydžio tritaškio metimo paskutinę kėlinio sekundę „Perlas“ pirmavo 42:37.

Antroji rungtynių dalis prasidėjo grėsmingu „Perlo“ puolimu, leidusiu šeimininkams išsiveržti į priekį 9 taškais – 48:39. Po nesėkmingos vilniečių gynybos kėlinio viduryje, telšiškiai sugebėjo laimėti atkarpą 11-0 ir įgyti minimalų pranašumą 48:50. Kėlinio pabaigoje vyko atkakli kova, komandoms apsikeitus taikliomis atakomis rezultatas buvo 57:58 varžovų naudai.

Ketvirčio pradžią sėkmingiau sužaidė svečiai bei įgijo didesnį pranašumą (63:69). Šeimininkai nebuvo pasiruošę sudėti ginklų ir kėlinio viduryje išsiveržė į priekį 70:69. Likus žaisti 2 minutes Telšių „Telšiai“ išlygino rezultatą, bet po Aisčio Pilausko dvitaškio su pražanga bei Luko Kvedaravičiaus tolimo dvitaškio metimo aikštelės šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą – 81:76. Rungtynes laimėjo Vilniaus „Perlo“ krepšininkai rezultatu 83:78.

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Lukas Kvedaravičius – 19 taškų, Martynas Maskolaitis – 18 ir Arnas Beručka – 13.

„Telšių“ komandoje išsiskyrė: Mantvydas Stašelis – 19 taškų, Mindaugas Norkus – 17, Kajus Okmanas – 15.