„Perlas“ neatsilaikė prieš NKL čempionato lyderius

2018 m. vasario 02 d., 21:24
P.Žukausko nuotr.

Kovingai žaidęs Vilniaus „Perlas“ (13-18) svečiuose 69:81 (18:13, 17:18, 16:30, 18:20) neatsilaikė prieš NKL lygos lyderius Šakių „Vyčio“ (28-3) krepšininkus.

„Perlo“ krepšininkai rungtynes pradėjo išsiverždami į priekį rezultatu 4:2. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui vilniečiai vis dar turėjo 2 taškų persvarą – 8:6. Po dviejų Aisčio Pilausko taškų su pražanga svečiai padidino pranašumą iki 5 taškų – 13:8. Po pirmojo kėlinio rezultatu 18:13 pirmavo „Perlo“ komanda. Antrasis ketvirtis prasidėjo trimis taikliais vilniečių metimais, tai leido padidinti pranašumą iki 7 taškų – 25:18. Įpusėjus kėliniui „Vyčiui“ pavyko sumažinti deficitą iki 4 taškų – 28:24. Iki antrojo ketvirčio pabaigos likus 2 minutėms svečių persvara ištirpo iki 1 taško – 30:29. Po taiklaus Deivido Sirvydžio tritaškio metimo „Perlas“ pirmąją rungtynių dalį užbaigė turėdamas 4 taškų pranašumą – 35:31.

Po ilgosios pertraukos „Vyčio“ krepšininkai į aikštę žengė nusiteikę itin ryžtingai, tai padėjo aikštės šeimininkams spurtuoti (5:16) bei išsiveržti į priekį – 40:47. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui po taiklaus Domanto Pipiro dvitaškio metimo deficitas sumažėjo iki 5 taškų – 42:47. Likusią kėlinio dalį sėkmingiau sužaidę šakiečiai įgijo dviženklį pranašumą – 51:61. Paskutinio ketvirčio pradžioje „Perlui“ pavyko sumažinti atsilikimą iki 7 taškų – 56:63. Įpusėjus kėliniui aikštės šeimininkams pavyko atstatyti dviženklį pranašumą – 61:72. Rungtynių pabaigoje vilniečiams nepavyko sukurti intrigos bei teko pripažinti „Vyčio“ pranašumą – 69:81.

„Perlas“: D. Sirvydis (7/13 met.) ir M. Maskolaitis (7/9 met.) po 17, K. Giedraitis 13 (3/6 trit. met.).

„Vytis“: A. Pukelis 19, E. Jezukevičius 16, A. Majauskas 13, P. Beliavičius ir Š. Vingelis po 12.