„Perlas“ neatsilaikė prieš Marijampolės klubą

2017 m. gruodžio 16 d., 20:49
P.Žukausko nuotr.

NKL lygoje Vilniaus „Perlas“ (7-14) namuose po atkaklios 83:80 (22:13, 13:30, 19:17, 26:23) neatsilaikė prieš titulą ginančią Marijampolės „Sūduvos-Mantingos“ (17-5) ekipą.

Šeimininkai rungtynes pradėjo energingiau ir laimėjo atkarpą 7:0. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui svečiai sumažino deficitą iki 3 taškų – 9:6. „Perlo“ krepšininkai pelnė 5 taškus iš eilės ir atstatė pranašumą – 14:6.

Vilniečiai išlaikė turėtą persvarą ir pirmąjį ketvirtį laimėjo rezultatu 22:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje aikštės spaudimą panaudoję marijampoliečiai sumažino deficitą iki minimumo – 24:23.

Įpusėjus kėliniui rezultatas tapo lygus – 33:33. Rezultatyviau užbaigę pirmąją rungtynių pusę „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai įgijo 8 taškų pranašumą – 35:43.

Antrąją rungtynių pusę šeimininkai pradėjo spurtu 6:0 ir sumažino deficitą – 41:43. Trečiojo ketvirčio pabaigoje vyko itin atkakli kova, tačiau po taiklaus varžovų tritaškio metimo su pražanga „Perlas“ turėjo 6 taškų deficitą – 54:60.

Paskutinio ketvirčio pradžioje vilniečiai spurtavo 9:0 ir persvėrė rezultatą – 63:60.

Svečiai nepasidavė ir įpusėjus kėliniui prisivijo Arvydo Gronskio auklėtinius – 67:67. Iki rungtynių pabaigos likus 1 minutei rezultatu 77:78 pirmavo Marijampolės komanda.

Sėkmingiau rungtynes užbaigę marijampoliečiai išsivežė pergalę iš Vilniaus – 83:80.

„Perlas“: L. Kvedaravičius 20 (6 atk. kam.) D. Sirvydis (5 atk. kam., 6 rez. perd.).

„Sūduva-Mantinga“: I. Labutis 19, A. Udras 18, M. Zigmantavičius 14, A. Aleksandrovas 10.