„Perlas“ iškovojo itin svarbią pergalę

2018 m. kovo 03 d., 21:22
J.Elinsko nuotr.

Įspūdingai antrąjį ketvirtį sužaidęs Vilniaus „Perlas“ (18-20) namuose 98:78 (25:19, 31:20, 20:21, 22:18) iškovojo itin reikalingą pergalę prieš Molėtų „Ežerūno“ (19-19) krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Perlo“ krepšininkai, kurie išsiveržė į priekį (9:2), tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas tapo lygus – 10:10. Likusioje kėlinio dalyje kova vyko taškas į tašką, tačiau iki ketvirčio pabaigos likus 1 minutei aikštės šeimininkai perėmė iniciatyvą ir kėlinį užbaigė turėdami 6 taškų persvarą – 25:19.

Antrąjį ketvirtį vilniečiai pradėjo spurtuodami (5:0) ir įgydami dviženklį pranašumą (30:19), tačiau svečiai atsakė tuo pačiu ir sumažino deficitą iki 6 taškų – 30:24. Abi komandos ir toliau keitėsi taikliais metimais, įpusėjus ketvirčiui rezultatu 37:31 pirmavo aikštės šeimininkai. Po galingo Karolio Giedraičio dėjimo iš viršaus „Perlui“ pavyko atstatyti dviženklį pranašumą – 44:34. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 1 minutei Lukas Kvedaravičius pelnė 2 taškus, o Simas Jarumbauskas realizavo 3 baudos metimus iš 3 ir padidino šeimininkų persvarą iki 17 taškų – 54:37. Po dviejų kėlinių rezultatu 56:39 pirmavo „Perlo“ krepšininkai.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje „Perlas“ atkarpą laimėjo (6:3) ir įgijo 20 taškų pranašumą – 62:42, tačiau molėtiškiai atsakė spurtu (0:5) ir sušvelnino atsilikimą iki 15 taškų – 62:47. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui L. Kvedaravičius įgrūdo kamuolį iš viršaus ir atstatė 20 taškų pranašumą – 67:47. „Ežerūnas“ pelnė 7 taškus iš eilės ir sumažino deficitą iki 13 taškų – 67:54. Sėkmingiau kėlinį užbaigę vilniečiai po trijų kėlinių pirmavo rezultatu 76:60.

Paskutinio ketvirčio pradžioje svečiams pavyko laimėti atkarpą (8:12) bei sumažinti deficitą iki 12 taškų – 84:72. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 3 minutėms Domantas Vilys aštriu prasiveržimu pelnė 2 taškus bei padidino persvarą iki 14 taškų – 90:76. Ketvirčio pabaigą ramiai sužaidusi „Perlo“ komanda šventė pergalę rezultatu 98:78.

„Perlas“: L. Kvedaravičius 19 (8/11 met.), D. Pipiras 16 (7/9 met., 13 atk. kam.), D. Vilys 13 (5 rez. perd.), K. Giedraitis, A. Pilauskas (9 rez. perd.) ir E. Tubutis (4/6 met., 7 atk. kam.) po 10.

„Ežerūnas“: J. Zakas 20, K. Lukošiūnas 15, L. Kirlys 13, R. Ambrulaitis 10.