„Perlas“ apmaudžiai krito Mažeikiuose

2018 m. kovo 15 d., 20:22
P.Žukausko nuotr.

Po itin nesėkmingos antrosios rungtynių dalies Vilniaus „Perlas“ svečiuose 71:75 (23:11, 19:16, 8:24, 21:24) nusileido Mažeikių „Erelių“ komandai.

„Perlas“ rungtynes pradėjo spurtu (7:2), tačiau Aurimas Urbonas realizavo tritaškį metimą bei sušvelnino vilniečių pranašumą iki 2 taškų – 7:5. Svečiams pavyko pelnyti 7 taškus iš eilės ir padidinti atotrūkį iki 9 taškų – 14:5. Po taiklaus Aisčio Pilausko tritaškio metimo „Perlas“ įgijo dviženklį pranašumą – 19:7. Po pirmojo ketvirčio rezultatu 23:11 pirmavo vilniečiai.

Antrojo ketvirčio pradžioje atkarpą (6:0) laimėjęs „Perlas“ įgijo rekordinę 18 taškų persvarą – 29:11. Įpusėjus kėliniui vilniečiai pradėjo triuškinti aikštės šeimininkus rezultatu 38:16. Ketvirčio pabaigoje atgiję mažeikiškiai sušvelnino deficitą iki 15 taškų – 42:27.

Po ilgosios pertraukos aikštės šeimininkai į aikštę žengė nusiteikę kur kas rimčiau. „Ereliams“ pavyko laimėti atkarpą (3:12) ir sušvelninti deficitą iki 6 taškų – 45:39. Iki trečiojo ketvirčio pabaigos likus 4 minutėms „Perlo“ persvara ištirpo iki 3 taškų – 47:44. Iki kėlinio pabaigos likus 44 sekundėms mažeikiškiai sušvelnino vilniečių pranašumą iki minimumo – 50:49. Paskutinėmis ketvirčio sekundėmis du baudos metimus iš dviejų realizavę „Ereliai“ pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį rezultatu 50:51.

Paskutinio ketvirčio pradžioje šeimininkai ir toliau nemažino apsukų spurtuodami (1:5) bei padidindami persvarą iki 5 taškų – 51:56. Toliau sekė kova taškas į tašką, iki kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutės Simo Jarumbausko dvitaškis metimas minimaliai sumažino svečių deficitą – 63:59. Pačioje rungtynių pabaigoje du taiklūs Luko Kvedaravičiaus tritaškiai metimai įžiebė vilties „Perlo“ krepšininkams, tačiau taikliai baudos metimus realizavę „Ereliai“ triumfavo rezultatu 71:75.

„Perlas“: A. Beručka 18 (5/8 dvit.), L. Kvedaravičius 15 (5 atk. kam.), D. Vilys 12 (3 rez. perd.).

„Ereliai“: T. Pažėra 18, A. Urbonas 17, T. Zdanevičius 15, N. Barauskas 12.