Pergalių „Perlui“ dar teks palaukti

2017 m. spalio 21 d., 18:53
P.Žukausko nuotr.

Antras rungtynes iš eilės namuose žaidę Vilniaus „Perlo“ krepšininkai šeštadienio popietę priėmė Palangos „Palanga“ komandą. Keturis pralaimėjimus iš eilės patyrę šeimininkai buvo pasiruošę reabilituotis ir iškovoti taip ilgai lauktą pergalę.

Palangiškiai rungtynes pradėjo aktyviai ir pasibaigus pirmajam kėliniui buvo priekyje 20:22.

Antrasis kėlinys vyko banguotai – „Palanga“ vienu metu buvo atitrūkus 12 taškų, tačiau kelias sėkmingas atakas surengę vilniečiai pasivijo varžovus iki 2 taškų. Pasibaigus pirmąjai mačo pusei svečiai buvo priekyje 43:50.

Sėkmingai puolime žaidęs Martyno Maskolaičio ir Deivido Sirvydžio tandemas padėjo komandai sumažinti atsilikimą – „Perlas“ po trijų kėlinių nuo palangiškių atsilikinėjo tik 3 taškais 64:67.

Lemiame ketvirtyje šeimininkams buvo pavykę persverti rezultatą savo naudai ir išsiveržti į priekį 5 taškais, tačiau kelios sėkmingos palangiškių atakos nulėmė, kad likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos jie vėl pirmavo 85:87.

Likus žaisti 36 sekundes Arnas Beručka paskutinę atakos sekundę įsmeigė tritaškį į Palangos krepšį ir persvėrė rezultatą, tačiau „Palangos“ atstovas Jonathanas Walkeris išvedė Palangos komandą į priekį 88:90.

Galiausiai svečių pergalę įtvirtino Augusto Šuliausko du baudos metimai – 88:92 (20:22; 23:28; 21:17; 24:25).

„Perlo“ komandoje geriausiai pasirodė: Deividas Sirvydis – 20 taškų, Martynas Maskolaitis – 16, Arnas Beručka pridėjo 15.

„Palangos“ komandą į priekį vedė: Tadas Pažėra – 27 taškai ir Bobas van Zijverdenas, kuris pridėjo 19 taškų.