Pabaigoje spurtavęs Vilniaus „Perlas“ išvykoje nugalėjo Šakių „Vytį“

2019 m. spalio 17 d., 19:50
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Išvykoje žaidęs Vilniaus „Perlas“ 84:99 (28:34, 23:22, 22:9, 11:24) „Vikinglotto-NKL“ čempionate nugalėjo Šakių „Vyčio“ (1-4) krepšininkus.

Praėjusių metų sidabrininkai dar ketvirtojo kėlinio pradžioje, po Justo Sakalausko tritaškio, buvo priekyje (76:75), tačiau tuomet svečiai spurtavo 20:2 (95:78) ir išprendė rungtynių likimą.

Nugalėtojų gretose, kurie vertėsi be lyderio Ąžuolo Tubelio, geriausią mačą per trumpą karjerą Lietuvoje surengė graikas Andreas Kalogiros. 17-metis per aikštėje praleistas 24 minutes pelnė 20 taškų (5/6 dvit., 2/3 trit., 4/4 baud.) ir atkovojo 5 kamuolius.

Solidų pasirodymą Gintauto Vileitos treniruojamoje ekipoje surengė ir Simas Jarumbauskas. Komandos kapitonas per 28 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvit., 2/2 trit., 1/2 baud.) ir atkovojo 8 kamuolius.

„Perlas“: Andreas Kalogiros 20 (5/6 dvit.), Simas Jarumbauskas (8 atk. kam.) ir Einaras Tubutis (3/3 trit.) po 17, Augustas Marčiulionis 16, Adas Šimonis 12.