NKL: „Perlas“ sutriuškino „Delikatesą“

2017 m. gruodžio 22 d., 22:27
P.Žukausko nuotr.

Antrąją rungtynių pusę įspūdingai sužaidę Vilniaus „Perlo“ (8-14) krepšininkai namuose 96:65 (24:13, 15:17, 32:19, 25:16) įveikė Joniškio „Delikateso“ (6-16) komandą.

Rungtynės prasidėjo abiem komandoms pelnant dvitaškius su pražangomis. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui rezultatas tapo 12:10 „Perlo“ naudai. Po spurto 10:1 aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą – 22:11. Pirmąjį ketvirtį vilniečiai užbaigė išsaugodami 11 taškų pranašumą – 24:13.

Antrojo ketvirčio pradžioje sėkmingai pasirodė Karolis Giedraitis bei Deividas Sirvydis, o tai leido šeimininkams dar labiau padidinti persvarą – 30:13. Įpusėjus antrajam kėliniui svečiams pavyko sušvelninti deficitą iki 11 taškų – 33:22. Kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę svečiai pirmąją rungtynių dalį užbaigė atsilikinedami 9 taškais – 39:30. Po 20 minučių žaidimo vilniečių gretose rezultatyviausias buvo D.Sirvydis, pelnęs 13 taškų.

Trečiasis ketvirtis prasidėjo itin atkaklia kova, tačiau po dviejų iš eilės taiklių tritaškių metimų „Perlas“ įgijo 15 taškų pranašumą – 55:40. Po galingo Arno Beručkos dėjimo iš viršaus bei Tado Vaičiūno taiklaus dvitaškio metimo rezultatas tapo – 66:47. Pasibaigus trečiajam kėliniui rezultatu 71:49 pirmavo aikštės šeimininkai. Paskutinio ketvirčio pradžioje Martynas Maskolaitis pademonstravo dėjimų konkurso vertą pasirodymą ir leido savo komandai įgyti triuškinamą pranašumą 79:49.

Svečiai niekaip nerado priešnuodžių vilniečių puolimui ir pralaimėjo rungtynes triuškinančiu skirtumu – 96:65.

„Perlas“: K. Giedraitis 21 (10/14 met.), D. Sirvydis 16 (5 atk. kam.), A. Beručka 14 (5/8 met., 6 rez. perd.), T. Vaičiūnas 13 (4/7 met.), M. Maskolaitis 10 (4/6) .

„Delikatesas“: R. Biliartas 19, M. Reminas ir G. Stankevičius po 9.