NKL: „Perlas“ nusileido „Šilutės“ klubui

2017 m. lapkričio 03 d., 20:48
P.Žukausko nuotr.

Penktadienio vakarą Vilniaus „Perlo“ vyrai vyko į Šilutę, kur bandė iškovoti trečiąją pergalę Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) čempionate.

Rungtynes išvykoje vilniečiai pradėjo gana atkakliai, pelnydami 5 taškus be atsako ir išsiverždami į priekį – 5:0. Aikštės šeimininkai nepabūgo varžovų ir antroje kėlinio pusėje atstatė pusiausvyrą, bei išlygino rezultatą. Pačioje ketvirčio pabaigoje kova vyko taškas į tašką, bet galiausiai šilutiškiai sugebėjo įgyti minimalų pranašumą – 19:20.

Antrąjį kėlinį svečiai iš Vilniaus pradėjo visai ne taip, kaip norėjo ir per 2 minutes į savo krepšį praleido 11 taškų iš eilės, kurie leido Šilutės „Šilutei“ pirmauti 19:31. Po šalto dušo vilniečiai sugebėjo atsigauti ir sumažino šeimininkų pranašumą iki 2 taškų – 36:38. Antrojo kėlinio pabaigoje abi komandos keitėsi taikliais metimais ir tai leido aikštelės šeimininkams susikrauti trapų pranašumą 40:42.

„Perlo“ krepšininkai praleido 7 taškus iš eilės ir atlikimas nuo varžovų išaugo iki 9 taškų – 40:49. Tačiau A.Gronskio auklėtiniai nepasidavė ir po Martyno Maskolaičio bei Arno Beručkos taiklių metimų rezultatas tapo 54:56. Kėlinuko atkarpą rezultatyviau sužaidę aikštės šeimininkai jį užbaigė turėdami pranašumą – 56:60.

Ketvirtasis kėlinys prasidėjo labai nuožmiai ir tiek viena, tiek kita komanda sunkiai rinko taškus. Ketvirčio viduryje šilutiškiai pirmavo rezultatu 61:63. Deja, bet atkaklioje rungtynių pabaigoje Vilniaus „Perlui“ nepavyko perlaužti mačo į savo pusę ir svečiams teko pripažinti varžovų pranašumą – 77:83 (19:20;21:22;16:18; 21:23).

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Deividas Sirvydis pelnęs 18 taškų, Aistis Pilauskas – 17, Arnas Beručka – 16.

„Šilutės“ komandoje išsiskyrė: Modestas Žaunieriūnas pelnęs 26 taškus, Jeffery Perkins IV – 14, Justas Nausėdas ir Evaldas Džiaugys – po 12.

Kitas rungtynes Vilniaus „Perlo“ krepšininkai žais jau rytoj – šeštadienį „Lietuvos ryto“ arenoje 16:00 val. susitiks su Telšių „Telšiais“.