NKL: „Perlas“ neatsilaikė prieš „Vytį“

2017 m. spalio 27 d., 20:59
P.Žukausko nuotr.

Kovingai nusiteikę Vilniaus „Perlo“ krepšininkai buvo pasiruošę reabilituotis ir iškovoti ilgai lauktą pergalę prieš favorite laikyta šeimininkų komandą – Šakių „Vytis“.

Vilniaus „Perlas“ atkakliai pradėjo pirmąjį kėlinį rezultatyviai atakuodamas iš tolimos distancijos ir įgydamas 6 taškų pranašumą. Tačiau aikštelės šeimininkai atsikvošėjo po šalto dušo ir kibo varžovams į atlapus pelnydami 4 taškus iš eilės, o vėliau ir persverdami rezultatą savo naudai 14:18. Po įnirtingos kovos pirmojo kėlinuko pabaigoje Šakių „Vytis“ sugebėjo atsiplėšti nuo varžovų 19:27.

Antrasis kėlinys prasidėjo „Vyčio“ bėgimu į priekį ir „Perlo“ deficitas jau siekė 13 taškų ribą. Kurį laiką abi komandos keitėsi netaiklių metimų serijomis ir rezultatas išliko 23:36 Vilniaus „Perlo“ nenaudai. Artėjant antrojo kėlinio pabaigai deficitas nemažėjo ir abi komandos iškeliavo į rūbinę švieslentėje degant tokiems skaičiams – 33:48 Šakių „Vyčio“ naudai.

Trečiojo kėlinio pradžioje abi komandos apsikeitė taikliais metimais ir persvara nepakito, iki tol, kol aikštelės šeimininkai nesurengė dviejų rezultatyvių atakų iš eilės ir išsiveržė į priekį rezultatu – 42:61. Sėkmingiau sužaidusi trečiojo kėlinio pabaigą „Vyčio“ komanda jį baigė turėdama net 20-ties taškų pranašumą 52:72.

Ketvirtajame kėlinyje kova vyko taškas į tašką, tad Vilniaus „Perlui“ teko pripažinti šeimininkų pranašumą rezultatu 69:84 (19:27;14:21;19:24;17:12).

„Perlo“ gretose geriausiai žaidė: Martynas Maskolaitis pelnęs 20 taškų, Lukas Kvedaravičius – 12 ir Domantas Pipiras pridėjo 8.

„Vyčio“ komandoje geriausiai pasirodė: Marijus Užupis – 18 taškų, Šarūnas Vingelis ir Edvinas Jezukevičius pridėjo po 13.

Kitas rungtynes Vilniaus „Perlo“ krepšininkai žais jau rytoj – šeštadienį „Lietuvos ryto“ arenoje 16:00 val. susitiks su Jonavos „Jonava“ komanda.