NKL: „Perlas“ iškovojo ketvirtąją pergalę iš eilės

2018 m. vasario 24 d., 19:55
P.Žukausko nuotr.

Puikiai antrąjį ketvirtį sužaidęs Vilniaus „Perlas“ (17-19) svečiuose 93:63 (16:19, 30:11, 23:20, 24:13) sutriuškino Palangos „Palanga“ (6-30) komandą bei NKL turnyrinėje lentelėje pakilo į aštuntąją vietą.

„Perlo“ krepšininkams rungtynių pradžia nesiklostė taip, kaip jie buvo suplanavę – sužaidus 1 minutę rezultatu 2:5 pirmavo aikštės šeimininkai. Įpusėjus pirmajam ketvirčiui vilniečių situacija pablogėjo dar labiau – 4:10. Iki kėlinio pabaigos likus kiek mažiau nei 3 minutėms svečiai surengė 3 rezultatyvias atakas iš eilės ir sušvelnino deficitą iki 3 taškų – 12:15.

Po pirmojo ketvirčio rezultatu 16:19 pirmavo „Palanga“.

Antrąjį kėlinį vilniečiai pradėjo įspūdingu spurtu (19:4), tai jiems leido įgyti dviženklį pranašumą – 35:23. Iki antrojo ketvirčio pabaigos likus 20 sekundžių Martynas Maskolaitis smeigė tolimą metimą ir padidino savo komandos persvarą iki 16 taškų – 46:30.

Po pirmosios rungtynių dalies rezultatyviausias buvo M. Maskolaitis, kuris atakavo beveik be klaidų ir surinko 14 taškų.

Antrosios rungtynių dalies pradžioje aikštės šeimininkai spurtavo (2:6), taip sumažindami deficitą iki 12 taškų – 48:36. Įpusėjus trečiajam ketvirčiui „Perlui“ pavyko stabilizuoti situaciją ir po dar vieno taiklaus M. Maskolaičio dvitaškio metimo įgyti rekordinę persvarą – 58:39.

Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms Simas Jarumbauskas aštriu prasiveržimu padidino komandos pranašumą iki 20 taškų – 63:43.

Po trijų kėlinių rezultatu 69:50 pirmavo vilniečiai. Paskutinio ketvirčio pradžioje Arvydo Gronskio auklėtiniai surengė dar vieną spurtą (11:4) ir pradėjo triuškinti varžovus rezultatu 80:54. Likusi kėlinio dalis buvo tik formalumas, tad „Perlas“ šventė lengvą pergalę rezultatu 93:63.

„Perlas“: M. Maskolaitis 28 (11/16 met., 3/3 trit. met.), E. Tubutis 14 (4/6 dvit. met., 6 atk. kam.), L. Kvedaravičius 12 (7 atk. kam.), A. Beručka 11 (4/5 dvit. met., 6 rez. perd.), A. Pilauskas 10 (3/3 dvit. met., 5 rez. perd., 4 per. kam.).

„Palanga“: M. Staniulis 21, L. Remeikis 18, D. Gueye 10.