Nesustabdomai rungtyniavęs Augustas Marčiulionis atvedė vilniečius į pergalę

2020 m. sausio 05 d., 19:05
Roko Lukoševičiaus nuotr.

Namuose žaidusi Vilniaus „Perlo“ (13/11) komanda „VIKINGLOTTO–NKL“ rungtynėse įveikė Tauragės krepšinio klubą (6/18) 103:99 (24:26, 35:25, 19:23, 14:18, 11:7). Augustas Marčiulionis, pagerinęs net kelis asmeninius rekordus, surinko įspūdingą trigubą dublį.

Pirmasis savo taškų sąskaitą „Perlo“ komandoje atsidarė Augustas Marčiulionis, pataikęs metimą iš vidutinio nuotolio. Andreas Kalogiros, suklaidinęs varžovą ir įmetęs tritaškį, sumažino savo komandos atsilikimą iki dviejų taškų 10:12. Vilniečiams perėmus du kamuolius iš eilės ir atakas užbaigus dėjimais, „Perlo“ krepšininkai įgijo minimalų pranašumą 17:16. Ąžuolo Tubelio tolimas metimas sumažino vilniečių deficitą iki vieno taško 22:23. Sužaidus pirmąjį kėlinį, rezultatas buvo 24:26.

Antrąjį kėlinį sėkmingai pradėjo Ąžuolas Tubelis, atlikęs puikų perdavimą Adui Šimoniui bei realizavęs metimą iš po krepšio. Sužaidus kiek daugiau nei 2 minutes, Tauragės ekipos krepšininkai buvo išnaudoję pražangų limitą. Įpusėjus kėliniui, Erikas Jermolajevas pataikė metimą iš po krepšio ir išvedė savo komandą į priekį 37:36. Dviem tolimais šūviais Augustas Marčiulionis bei Adas Šimonis padidino komandos pranašumą 46:41. Sėkmingai sužaidus kėlinio pabaigą, ilgąją pertrauką vilniečiai pasitiko turėdami 8 taškų pranašumą 59:51.

Puikiai antrąją rungtynių pusę pradėję vilniečiai spurtavo 5:0 ir susikrovė dviženklį pranašumą 64:51, tačiau varžovai atsakė atkarpa 7:0, po kurios Vilniaus komandos vyriausiasis treneris paprašė minutės pertraukėlės. Erikas Jermolajevas smeigė du tolimus metimus ir padidino savo komandos atotrūkį 70:61. Kėlinio pabaigoje, Ąžuolas Tubelis galingu dėjimu grąžino savo komandai dviženklį pranašumą 78:67. Pasibaigus trečiajam ketvirčiui, vilniečiai pirmavo 4 taškais 78:74.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje, Adas Šimonis pataikė antrąjį savo tritaškį, tačiau po jo vilniečiai įkrito į duobę ir pralaimėjo atkarpą 12:0. Augustas Marčiulionis, pataikydamas tolimą metimą, nutraukė taškų badą. Erikas Jermolajevas, pridėjęs dar vieną tolimą metimą, sumažino savo komandos deficitą iki minimumo 87:88. Likus žaisti 9 sekundėms, Augustas Marčiulionis įspūdingu tritaškiu išlygino rungtynių rezultatą 92:92 ir komandos keliavo žaisti pratęsimo.

Pratęsimo metu vilniečiai nepasimetė ir po įnirtingos kovos šventė pergalę 103:99

„Perlo“: Augustas Marčiulionis 27 (12 rez. perd., 11 atk. kam.), Ąžuolas Tubelis 27 (7 atk. kam.), Erikas Jermolajevas 18 (8 atk. kam.)