Naujų lyderių ieškosiantis „Perlas“ nusiteikęs pasikandžioti

2017 m. spalio 03 d., 19:31

Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon NKL) pusfinalio papėdėje praėjusį sezoną likęs Vilniaus „Perlas“ šįmet ruošiasi naujiems žygiams.

Tiesa, į naujas kovas Arvydo Gronskio auklėtiniai kils pasikeitę. Komandoje nebeliks Vilniaus „Lietuvos ryto“ garbę ginančio Margirio Normanto, bei puolėjų – Tautvydo Pipiro, Yauheno Massalskio ir Rimanto Daunio. Su trim pastaraisiais krepšininkais buvo nutrauktos sutartys abipusiais susitarimais.

Tai – svarbios netektys. Vien ko vertas po 13,8 taško praėjusį sezoną vidutiniškai rinkusio Normanto praradimas ar išvykusio komandos senbuvio Tautvydo Pipiro netektis.

Po pusmečio pertraukos prie komandos vairo grįžo treneris Arvydas Gronskis. Jam talkins asistentai Andrius Šležas bei Rytis Anskaitis.

Prie komandos šiemet prisijungė perspektyvaus jaunimo. Vilniaus krepšinio mokyklos aukštaūgiai Marekas Blaževičius ir Jonas Paukštė, bei iš RKL komandos Vilniaus VKC persikėlęs Einaras Tubutis.

Beje, Vilniaus komanda išsaugojo ir tuos vyrukus, kurie NKL pirmenybių kovų parako uostė ir anksčiau. Tarp tokių – Arnas Beručka, Aistis Pilauskas, Martynas Maskolaitis, Karolis Giedraitis, Tadas Vaičiūnas, Robertas Keliačius, Deividas Sirvydis, Domantas Vilys bei Domantas Pipiras.

Praėjusį sezoną sostinės krepšininkai savo kelionę baigė ketvirtfinalyje, kur nusileido Raseinių „Rasų“ ekipai. Šįmet vilniečiai ir vėl ketina pasispardyti, tačiau nepamiršta ir dar vieno svarbaus uždavinio – ruošti jaunuosius krepšininkus.

„Mūsų komanda per vasarą stipriai nepasikeitė. Prisijungė ir dalis perspektyvaus jaunimo iš Vilniaus krepšinio mokyklos. Ekipos tikslas išlieka nepasikeitęs – ugdyti jaunuosius krepšininkus ir pratinti juos prie vyrų krepšinio. Aišku, nereikia pamiršti ir to, kad turime siekti pergalių kiekviename mače“, – tinklalapiui „nklyga.lt“ sakė komandos atstovas ryšiams su visuomene Ignas Kalesnykas.

Talentus ugdanti Vilniaus ekipa jau praėjusį sezoną turėjo žaidėjų, kurie rungtyniavo pagal dvigubas licencijas, taip bandydami tiek NKL, tiek ir LKL pirmenybių pajėgumus.

Pernykščiame sezone pajėgiausios šalies krepšinio lygos iššūkius išmėgino Margiris Normantas, Domantas Vilys, Lukas Kvedaravičius, Arnas Beručka, Aistis Pilauskas ir Deividas Sirvydis.

Šįmet kovoms NKL pirmenybėse jau neregistruojamas Normantas, kuris praėjusį sezoną užsirekomendavo ir liko „Lietuvos ryto“ gretose. Kol kas šis sostinės klubas dar neregistravo nė vieno „Perlo“ krepšininko, tačiau sezono eigoje, tikėtina, kažkas iš dublerių ekipos žaidėjų savo šanso dar sulauks.

„Kol kas dėl dvigubų licencijų žaidėjų dar nėra nuspręsta. Vis tik „Lietuvos ryto“ treneriai atidžiai stebi mūsų komandą ir tuos žaidėjus, kurie sezono metu gaus šansą prisijungti prie pagrindinės miesto ekipos“, – sakė „Perlo“ atstovas.

„Perlas“ naująjį NKL sezoną pradės spalio 6-ąją, penktadienį. „Lietuvos ryto“ arenoje jaunieji vilniečiai priims Kauno KTU krepšininkus.

nklyga.lt

atgal