Karolio Giedraičio vedamas „Ryto“ jaunimas po dramatiškos kovos nusileido „Sūdūvai-Mantingai“

2018 m. spalio 27 d., 19:07
R.Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo komanda „Perlas“ (4-4) patyrė trečiąją nesėkmę iš eilės NKL pirmenybėse. Vilniečiai išvykoje 83:88 (20:18, 23:23, 16:21, 24:26) nusileido Marijampolės „Sūdūvos-Mantingos“ ekipai.

Rungtynes geriau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie iškart pabėgo į priekį (13:3). Tačiau, ilgai netrukus „Ryto“ jaunimas pabudo iš letargo miego, kėlinį užbaigė atkarpa (17:5), ir po pirmojo ketvirčio „Perlas“ pirmavo (20:18).

Antrasis susitikimo ketvirtis priminė svarstykles, komandos keitėsi taikliais metimais ir nei vienai, nei kitai komandai nepavyko įgyti apčiuopiamos persvaros. Po dvidešimties grynojo žaidimo laiko minučių priekyje vis dar buvo sostinės jaunimas (43:41).

Trečiojo ketvirčio pradžia taip pat klostėsi apylygiai, tačiau jam įpusėjus Edvino Jezukevičiaus vedini Marijampoliečiai įgijo penkių taškų persvarą (62:57). Visgi, kėlinio pabaigoje „Ryto“ jaunimui pavyko šiek tiek sušvelninti deficitą, ir po trijų ketvirčių švieslentėje degė skaičiai 59:62. Priekyje buvo Marijampolės „Sūdūva-Mantinga“.

Paskutinio rungtynių kėlinio pradžioje šiek tiek priekyje buvo aikštelės šeimininkai, tačiau vilniečiai nepasimetė ir po penkių Domanto Vilio taškų iš eilės „Perlas“ išsiveržė į priekį (72:70). Kurį laiką sostinės jaunimui pavyko išlaikyti apylygį rezultatą, tačiau „Sūdūvos-Mantingos“ žaidėjas Aurimas Urbonas surengė solo pasirodymą. 25-erių, 198 centimetrų krašto puolėjas pelnė septynis taškus paeiliui, ir marijampoliečiai šventė šeštąją pergalę NKL pirmenybėse (83:88).

„Perlas“: K.Giedraitis 22, Domantas Vilys 13, A.Marčiulionis 12, E.Tubutis 10.

„Sūdūva-Mantinga“: E.Jezukevičius 24, A.Kieža 17, A.Urbonas 16, A.Bertašius 14.