Jaunimo komanda namuose neatsilaikė prieš „Telšius“

2019 m. vasario 23 d., 17:22

Po beveik trijų mėnesių pertraukos NKL rungtynėse ant parketo išbėgęs Deividas Sirvydis neišgelbėjo savo komandos nuo ketvirtosios nesėkmės paeiliui. Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ (19-18) savo aikštėje 88:96 (18:20, 23:26, 25:20, 22:30) neatsilaikė prieš „Telšių“ (22-16) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje rezultatas švieslentėje buvo lygus (71:71), tačiau tuomet svečiai surengė spurtą 14:3 ir įgijo dviženklę persvarą – 85:74. Po tokios atkarpos vilniečiai intrigos nebesugrąžino ir buvo priversti pripažinti varžovų pranašumą – 88:96.

Šeimininkų neišgelbėjo pataikyti 16 tolimų metimų iš 28 bandymų (57 proc.).

„Telšių“ ekipai pavyko pristabdyti D. Sirvydį. Gynėjas po dviejų kėlinių buvo pelnęs vos 2 taškus, o mačą baigė savo sąskaitoje turėdamas 13 pelnytų taškų per 26 minutes. Jaunasis talentas taip pat atkovojo 4 kamuolius.

„Perlo“ ekipoje išsiskyrė 18 taškų pelnęs bei 7 kartus komandos draugams asistavęs Domantas Vilys. Jaunasis sostinės ekipos gynėjas surinko 22 naudingumo balus.

„Perlas“: D. Vilys 18 (4/5 trit., 7 rez.. perd., 5 kld., 22 naud. bal.), Ą. Tubelis 15, D. Sirvydis ir L. Kvedaravičius po 13, S. Jarumbauskas 12.

„Telšiai“: M. Norkus 18, I. Razutis 17, D. Rasys ir O. Kaminskis po 13, E. Bružas 12 (6 rez. perd.), V. Pocius 10.