Jaunimo komanda išvykoje nusileido „Kuršiams“

2019 m. vasario 22 d., 19:50
R. Lukoševičiaus nuotr.

Vilniaus „Ryto“ jaunimo ekipa „Perlas“ (19-17) Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse svečiuose 75:97 (19:23, 22:17, 29:19, 28:15) nusileido „Palangos Kuršiams“ (24-13).

Jau nuo susitikimo pradžios „Kuršiai“ ir „Perlas“ žaidė apylygiai. Po pirmojo kėlinio Palangos ekipa turėjo keturių taškų persvarą, tačiau antrame ketvirtyje „Perlas“ deficitą panaikino ir pirmavo vienu tašku.

Trečiojo kėlinio viduryje „Perlas“ dar turėjo trijų taškų pranašumą (53:50), tačiau tuomet „Palangos Kuršiai“ spurtavo 19:5 ir įgijo dviženklį pranašumą – 69:58.

Lemiamame ketvirtyje šeimininkai pradėjo tolti nuo „Perlo“ ir po Mato Juciko tikslaus dvitaškio metimo, jau turėjo 18-os taškų pranašumą (84:66). Gražinti intrigos į rungtynes Arvydo Gronskio auklėtiniams nepavyko bei Palangoje teko pripažinti varžovų pranašumą 75:97.

Vilniečių gretose rezultatyviausiai žaidė Domantas Vilys, kuris per 32 minutes pelnė 24 taškus (8/9 dvit., 2/7 trit., 2/5 baud.). Gynėjas taip pat atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir mačą baigė su 27 naudingumo balais.

„Palangos Kuršiai“: Jalenas Riley 37 (6/10 trit., 6 rez. perd., 6 kld., 7 išpr. praž., 41 naud. bal.), Aurimas Majauskas 17 (8/10 dvit.), Aidas Viskontas 11 (5 rez. perd.), Tautvydas Paliukėnas ir Matas Jucikas po 10.

„Perlas“: Domantas Vilys 24 (8/9 dvit., 5 rez. perd., 27 naud. bal.), Simas Jarumbauskas 13, Erikas Jermolajevas 11, Lukas Kvedaravičius 10.