Dramatiškose rungtynėse – „Perlo“ pergalė

2018 m. sausio 13 d., 21:39
P.Žukausko nuotr.

Po itin dramatiškos kovos Vilniaus „Perlas“ (11-17) paskutinėmis rungtynių sekundėmis 81:80 (21:21, 18:17, 19:20, 23:22) įveikė Klaipėdos „Neptūno – Akvaservis“ (17-10) komandą.

Rungtynių pradžia geriau susiklostė „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkams (4:9), tačiau įpusėjus pirmajam ketvirčiui „Perlas“ perėmė iniciatyvą ir išsiveržė į priekį – 13:9. Iki kėlinio pabaigos likus kiek daugiau nei 2 minutėms svečiams pavyko išlyginti rezultatą – 19:19. Pirmasis ketvirtis baigėsi taikiai – 21:21.

Antrojo ketvirčio pradžioje kova ir toliau vyko taškas į tašką (28:26), tačiau po sėkmingo Deivido Sirvydžio prasiveržimo bei taiklaus Marek Blaževič dvitaškio metimo vilniečiams pavyko padidinti pranašumą iki 6 taškų – 32:26. Iki kėlinio pabaigos likus 3 minutėms klaipėdiečiai išlygino rezultatą – 32:32. Pirmąją rungtynių pusę sėkmingiau užbaigė aikštės šeimininkai, kurie išsiveržė į priekį rezultatu 39:38.

Antrąją rungtynių dalį šeimininkai pradėjo spurtu (10:4) ir įgijo 7 taškų pranašumą, bet svečiai nepabūgo varžovų ir įpusėjus trečiajam ketvirčiui išsiveržė į priekį – 48:49. Kėlinio pabaigoje vyko itin permaininga kova, pasibaigus trečiajam ketvirčiui rezultatas buvo lygus – 58:58.

Paskutinįjį rungtynių ketvirtį geriau pradėjo „Neptūno – Akvaservis“ krepšininkai išsiverždami į priekį rezultatu 64:67. Įpusėjus ketvirčiui „Perlui“ pavyko persverti rezultatą – 71:70. Vilniečiai pelnė 5 taškus be atsako ir padidino persvarą iki 6 taškų – 76:70. Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus 50 sekundžių svečiai išlygino rezultatą – 80:80. Iki ketvirčio pabaigos likus 15 sekundžių M. Blaževič išprovokavo varžovų pražangą ir realizavo 1 baudos metimą iš 2 – 81:80. Paskutinė svečių ataka tikslo nepasiekė, „Perlas“ šventė pergalę rezultatu 81:80.

„Perlas“: D. Sirvydis 21 (7/8 dvit. met.), M. Blaževič (6 atk. kam.) ir D. Vilys po 11.

„Neptūnas – Akvaservis“: J. Dumašius 14, D. Anužis ir V. Vasylius po 13, A. Mikalauskas ir A. Einikis po 12.