Augustas Marčiulionis – geriausiųjų NKL žaidėjų simboliniame penketuke

2020 m. gegužės 04 d., 10:35
Roko Lukoševičiaus nuotr.

VIKINGLOTTO-NKL išrinktas geriausių žaidėjų simbolinis penketukas, o visiems į jį patekusiems krepšininkams bus padovanoti Lietuvoje gimę SGS laikrodžiai. 

Į reguliariojo sezono geriausių žaidėjų penketuką pateko gynėjai Augustas Marčiulionis ir Ignas Razutis, puolėjai Mantas Ruikis ir Klaidas Metrikis bei vidurio puolėjas Laurynas Mikalauskas.

Geriausius sezono krepšininkus rinko visi 15 lygos klubų.

Vilniaus „Perlo“ įžaidėjas Augustas Marčiulionis šį sezoną vidutiniškai pelnė po 15,3 taško, atkovojo po 3,6 ir perėmė po 1,9 kamuolio, atliko po 5,8 rezultatyvaus perdavimo ir fiksavo 16,6 naudingumo balų rodiklį.

A. Marčiulionis taip pat tapo geriausiu lygos jaunuoju krepšininku ir labiausiai patobulėjusiu žaidėju.

Kitas geriausių žaidėjų penketuko gynėjas Ignas Razutis „Telšiams“ rinko po 10,5 taško, 4,3 atkovoto ir 2,5 perimto kamuolio, 6,6 rezultatyvaus perdavimo (pirma vieta lygoje) ir 17,4 naudingumo balo.

Tarp gynėjų I. Razutis surinko 8 balsus ir buvo lyderis, o antroje vietoje likęs Augustas Marčiulionis buvo paminėtas 5 sykius. Eimantas Stankevičius ir Quincy Tayloras buvo įvardyti po 4 kartus.

Tarp geriausių krepšininkų patekęs „Gargždų“ vedlys puolėjas Mantas Ruikis šį sezoną pelnė po 19,6 taško, sugriebė po 5,3 kamuolio ir rinko po 19,9 naudingumo balo, o tritaškius realizavo net 46 proc. taiklumu.

Kitas puolėjas, Klaipėdos „Neptūno-Akvaservis“ ekipoje žaidęs Klaidas Metrikis, fiksavo 13,8 taško, 4,1 atkovoto kamuolio ir 12,3 naudingumo balo statistiką.

Puolėjų balsavime M. Ruikis surinko 7 balsus, o K. Metrikis – šešis. Arčiausiai jų buvo po 4 kartus paminėti Einaras Tubutis ir Ovidijus Kaminskis.

Tarp vidurio puolėjų Laurynas Mikalauskas surinko 5 balsus ir įveikė po 3 kartus paminėtus Vytautą Šarakauską ir Šarūną Beniušį.

L. Mikalauskas vidutiniškai pelnė po 16,2 taško, sugriebė po 12,3 kamuolio (pirma vieta lygoje) ir rinko po 25,2 naudingumo balo (pirma vieta lygoje).

NKLyga.lt

atgal