Sostinėje liekanti Justina Miknaitė: „Žaisti už savo miesto komandą – visada didesnė motyvacija“

2023 m. rugpjūčio 02 d., 14:00
Sauliaus Čirbos nuotr.

Vilniaus „Kibirkšties“ komanda pratęsė sutartį su ilgamete ekipos nare – Justina Miknaite. Savo profesionalės karjerą „Kibirkštyje“ pradėjusi gynėja iš Vilniaus, jau šeštus metus iš eilės gins Vilniaus miesto komandos garbę vietos ir tarptautiniuose turnyruose.

„Visada yra labai smagu ir gera žaisti už šią komandą. Pati esu kilusi iš Vilniaus, čia pradėjau žaisti krepšinį, treniravausi, taip pat „Kibirkštis“ buvo mano pirmoji profesionali komanda, tad galima sakyti esu čia užaugusi“, – pasakoja Justina.

Per visus šiuos metus Justina tapo neatsiejama komandos dalimi ir prisidėjo prie ekipos sėkmės čempioniškame Lietuvos moterų krepšinio lygos sezone bei atkakliose Europos taurės turnyro kovose.

„Kibirkštyje“ buvo išlaikytas komandos branduolys. Labai daug patyrėme kartu ir tapome, kaip šeima“, – sako gynėja, atkreipdama dėmesį į jaučiamą ryšį tarp žaidėjų ir komandos bendruomenės.

Justina tikisi įdomaus ir perspektyvaus ateinančio sezono.

„Šie metai bus šiek tiek išskirtiniai, kadangi bus kitas treneris, tačiau labai nekantrauju ir labai tikiuosi, kad šis sezonas bus sėkmingas ir kupinas naujų pamokų“, – sakė Miknaitė.

Praėjusiame sezone J. Miknaitė Europos taurėje rinko po 6,4 taško bei 1,6 rezultatyvaus perdavimo. Lietuvos moterų krepšinio lygoje („Adma moterų lyga“) gynėja buvo rezultatyvesnė ir rinko po 8,14 taško.

rytasvilnius.lt

atgal