Prie „Kibirkšties“ jungiasi iš Prancūzijos sugrįžusi Agnė Černeckytė

2023 m. gruodžio 08 d., 14:52

Įsibėgėjus sezonui, „Kibirkšties“ gynėjų grandį papildė iš Prancūzijos NF1 lygos sugrįžusi Agnė Černeckytė. Įžaidėja šį metų sezoną pradėjo gindama „Saint-Paul Rezé“ klubo garbę.

Prieš išvykdama į Prancūziją, Agnė atstovavo Klaipėdos „Neptūno“ ekipai. 2022/2023 m. Moterų Lygos sezone žaidėja aikštėje vidutiniškai praleisdavo po 25 min., pelnydavo po 10,4 taško, atkovodavo po 3 kamuolius, atlikdavo 3,4 rezultatyvaus perdavimo ir rinkdavo 10,1 naudingumo balo. Su tuometine komanda krepšininkė iškovojo Moterų Lygos A diviziono sidabrą.

„Džiaugiuosi galimybe prisijungti prie esamų Lietuvos čempionių. Geras jausmas vėl žaisti Lietuvoje. Visada labiau koncentruojuosi į komandinį žaidimą, todėl pagrindinis tikslas – laimėti. Manau, kad likusiame sezone galiu pataikyti kelis tritaškius, perduoti kelis sėkmingus kamuolius, bet svarbiausia, palaikyti kiekvieną komandos narę, komandinį žaidimą ir visada išlaikyti pagrindinį variklį – kovingumą!“, – apie atvykimą į Vilnių pasakojo Agnė.

„Kibirkšties“ gynėjų grandį taip pat sudaro iš Klaipėdos į sostinę sugrįžusi Dalia Donskichytė, komandos kapitonė Gabrielė Šulskė bei išsaugotos ilgametės ekipos žaidėjos Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė.

rytasvilnius.lt

atgal