Martyna Petrėnaitė palieka „Kibirkštį“ ir pradeda legionierės karjerą

2023 m. gruodžio 29 d., 16:15

Lietuvos čempionių klubas atsisveikina su viena iš pagrindinių rotacijos žaidėjų – Martyna Petrėnaitė pradeda naują karjeros etapą Budapešto „BKG Prima“ klubo gretose.

25-erių metų biržietė Europos taurėje vidutiniškai rinko po 8,7 taško, 3,5 atkovoto kamuolio ir po 7,3 naudingumo balo.

Lietuvos moterų krepšinio lygoje puolėja vidutiniškai pelnydavo po 11,9 taško, atkovodavo 4,1 atšokusio kamuolio, perimdavo 1,9 kamuolio ir rinko 11,7 naudingumo balo.

„Noriu padėkoti „Kibirkšties“ organizacijai už visą laiką kartu, už pasitikėjimą ir darbus drauge. Svarbiausias mano karjeros principas - tobulėjimas, tad išvykstu semtis patirties, patikrinti save ir galbūt ateityje, tikiuosi, sugrįžti kaip žaidėja su dar daugiau patirties.

Linkiu komandai dar labiau įžiebti kibirkštį Lietuvos moterų krepšinyje ir sėkmingai, be traumų užbaigti sezoną aukščiausia nata! Tikiu ir palaikau! Buvo gera kartu! Ačiū!“, – kelionę Vilniaus klube apibendrino Martyna Petrėnaitė.

Naujoji M. Petrėnaitės komanda aukščiausioje Vengrijos moterų krepšinio lygoje šiuo metu rikiuojasi 9-toje čempionato lentelės pozicijoje. Puolėja prisijungs prie „BKG Prima“ ekipoje jau rungtyniaujančios Lietuvos moterų krepšinio rinktinės įžaidėjos Santos Baltkojienės. Karjerą Budapešto klube M. Petrėnaitė pradės nuo 2024 m. sausio 2 d.

rytasvilnius.lt

atgal