Kibirkšties naujokė iš Ukrainos: „Žinau ką reiškia kovoti iki paskutinės sekundės“

2023 m. rugpjūčio 07 d., 13:45

Vilniaus „Kibirkšties“ puolėjų grandį papildė iš Latvijos atvykstanti 183 cm ūgio lengvojo krašto pozicijoje žaidžianti ukrainietė V. Babych.

Puolėja žada daryti viską, kad padėtų komandai pasiekti pergales Lietuvos ir Europos kovose: „Nekantrauju žaisti aukšto lygio Lietuvos ir Eurocup čempionatuose. Man tai bus nauja patirtis ir tam atvažiuoju atiduoti visas jėgas. Laukiu susitikimo su treneriais ir komandos draugėmis, kartu ieškosime bendros kalbos tam, kad galėtume mėgautis žaidimu ir pasiekti geriausių rezultatų“.

24-erių Daugpilio universiteto komandos lyderė praėjusį sezoną per 9 Baltijos lygos rungtynes žaidė po 34 minutes – pelnydavo po 17,4 taško, atlikdavo po 2,8 rezultatyvaus perdavimo, atkovodavo 11,2 kamuolio ir iš viso rinkdavo 22,9 naudingumo balo.

„Žinoma, noriu tapti čempione, tačiau pagrindinis mano tikslas yra būti naudinga komandai ir klubui padėti pasiekti aukščiausius rezultatus. Man tai yra puiki galimybė įgyti naujų įgūdžių ir tobulinti savo žaidimą. Taip pat svarbu sukurti draugišką atmosferą su merginomis ir žaisti kaip draugėms“, – mintimis apie prisijungimą prie komandos dalinosi V. Babych.

Ekipos sirgaliams pažada siekti parodyti savo gebėjimus dirbti komandoje ir nepasiduodantį charakterį: „Visų pirma, noriu parodyti save kaip gerą žmogų, kuris moka dirbti komandoje. Aikštelėje visada atiduodu visą save ir noriu laimėti kiekvienose rungtynėse. Žinau kaip palaikyti bendrystę ir sukurti gerą atmosferą, taip pat žinau, ką reiškia kovoti iki paskutinės sekundės ir pastovėti už save“.

Naujojo sezono komplektacijos darbus sostinės klubas pradėjo išsaugodamas ilgametes komandos žaidėjas Justiną Miknaitę ir Eglę Zabotkaitę. Taip pat prie komandos prisijungė į Vilnių sugrįžtanti gynėja Dalia Donskichytė.

rytasvilnius.lt

atgal