„Kibirkšties“ ėjimas – į ekipą grįžta D. Donskichytė

2023 m. rugpjūčio 03 d., 15:20

Vilniaus „Kibirkštis“ žengė dar vieną žingsnį formuojant gynėjų grandį artėjančiam sezonui. „Kibirkšties“ marškinėlius ir vėl vilkės 2015-2019 m. sezonuose klubo vardą gynusi ir savo energija sirgalius džiuginusi įžaidėja – Dalia Donskichytė.

„Grįžimas į sostinę tikrai džiugina, kadangi tai mano gimtasis miestas. Turėjau keletą pasiūlymų, bet pasirinkau Vilnių, sau puikiai pažįstamą ir labai pasiilgtą vietą, – emocijomis dalinosi Dalia. – Vasarą skyriau laiko poilsiui, sportui, kelionėms, todėl kol ji tęsiasi – mėgaujuosi ja toliau.“

23 metų krepšininkė į Vilniaus klubą grįžta po 4 metų pertraukos. Pastaruosius metus vilnietė praleido rungtyniaudama Klaipėdos „Neptūno“ ekipoje. Tiesa, 2020 m. sausio viduryje ji buvo persikėlusi į Latviją, kur užbaigusi sezoną „Liepojos/LSSS“ ekipoje, grįžo į Lietuvą ir trims sezonams nutūpė Klaipėdoje.

Stabilumą demonstruojanti Donskichytė 2022-2023 m. sezone Baltijos moterų krepšinio lygoje vidutiniškai pelnė po 9,3 taško, atliko po 7,2 rezultatyvaus perdavimo, perėmė po 2,5 kamuolio ir rinko 13,7 naudingumo balo. Artėjantis sezonas atletei bus debiutinis Europos taurės lygoje.

„Laukiu sezono, pasiilgau krepšinio. Tikslai, kaip visada – aukščiausi. Žinoma, svarbiausia – komanda, jos atmosfera, jei visos įdėsime daug pastangų, manau, ir pasiekimai bus atitinkami. Nemėgstu žadėti – mėgstu daryti,“ – sakė D. Donskichytė.

Kitą sezoną „Kibirkšties“ komandoje taip pat rungtyniaus Justina Miknaitė.

rytasvilnius.lt

atgal