Karjerą Vilniuje tęsianti L. Sakevičiūtė: „Kovosime viena už kitą“

2023 m. rugpjūčio 11 d., 11:30

Vilniaus „Kibirkšties“ klubas tęsia komplektacijos darbus. Sostinės komandoje artėjantį sezoną sirgaliai su komandos marškinėliais ir toliau galės matyti Liviją Sakevičiūtę, kuriai artėjantis sezonas Vilniuje bus jau šeštasis iš eilės.

Moterų lygoje praėjusiame sezone vidurio puolėja pelnydavo po 4,2 taško, atkovodavo po 1,9 atšokusio kamuolio ir rinkdavo po 5,3 naudingumo balo, Europos taurės lygoje krepšininkė vidutiniškai rinkdavo po 2 taškus, sugriebdavo po 1 atšokusį kamuolį, dvitaškius mesdavo 57.1% procento tikslumu bei fiksuodavo 1,7 naudingumo balo vidurkį.

Pasitikdama naująjį sezoną žaidėja pabrėžia Vilniaus klubo vadybos gebėjimą kiekvieną sezoną surinkti darnią bei kovingą komandą.

„Komandoje jaučiuosi gerai, kadangi „Kibirkšties“ vadovai kiekvieną sezoną sugeba surinkti puikų žaidėjų kolektyvą, kuris bet kuriuo sezono metu išlikdavo kaip kumštis, tad tikiu, kad ir ateinantis sezonas bus toks pat puikus ir toliau kovosime viena už kitą ir jausime stiprų užnugarį, kai to labiausiai reikės“, – atviravo krepšininkė.

Šiemet sostinės klubas sieks apginti Lietuvos moterų krepšinio lygios čempionių titulą bei pasitiks dar vieną sezoną Europos taurės turnyre. Anot 24-erių krepšininkės, kasmet kylant klubo sezono tikslų kartelei – būtina tobulinti asmeninius bei komandinius įgūdžius.

„Stengsimės tobulėti tiek asmeniškai, tiek kaip komanda, jog apgintume mums jau priklausančius titulus Lietuvoje ir kuo geriau pasirodytumėme Europos taurėje, – teigė krepšininkė. – Komandos sekėjams norėčiau perduoti didžiausią ačiū, jog taip gausiai mus palaikė praėjusiame sezone bei tikiuosi pamatyti jūsų dar daugiau ir artėjančiame!“

Šią vasarą sostinės klubas pradėjo išsaugodamas ilgametes komandos žaidėjas: Justiną Miknaitę ir Eglę Zabotkaitę. Taip pat prie komandos prisijungė į Vilnių sugrįžtanti gynėja Dalia Donskichytė bei lengvojo krašto puolėja iš Ukrainos V. Babych.

atgal