Danielė Paunksnytė jungiasi prie pagrindinės „Kibirkšties“ komandos

2023 m. rugsėjo 08 d., 14:55

Prie Vilniaus „Kibirkšties“ komandos jungiasi jauna ir perspektyvi lietuvė Danielė Paunksnytė. Krepšininkė būdama 16-os, jau šią vasarą dalyvavo 3x3 FIBA pasaulio čempionate ir užėmė 4-ąją vietą vilkint Lietuvos marškinėlius. D.Paunksnytė šią vasarą taip pat gynė Lietuvos šešiolikmečių merginų rinktinės garbę, kur buvo viena ryškiausių komandos žaidėjų.

„Pagrindinis tikslas – dėti didelį žingsnį į priekį ir įgauti kuo daugiau patirties“ – apie lūkesčius 2023-24 metų sezonui pasakojo D. Paunksnytė. 

Praėjusiais metais iš Mažeikių kilusi sportininkė kartu su Vilniaus „VKM-Kibirkštis-MRU“ komanda pasiekė Moterų Lygos B diviziono finalo ketvertą. Per 23-ias rungtynes Danielė vidutiniškai rinkdavo po 9,6 taško, atlikdavo 2,7 rezultatyvaus perdavimo bei fiksuodavo 11,3 efektyvumo rodiklį.

„Nekantrauju pradėti treniruočių proceso su šia komanda“ – atviravo sportininkė – „Visos „Kibirkšties“ krepšininkės yra profesionalės, todėl tikiu, kad komanda pasitiks mane šiltai, o taip pat ir duos gerų pamokų bei patarimų sezono metu.“

Šią vasarą D. Paunksnytė taip pat atstovavo Lietuvos U16 merginų rinktinę Europos čempionate (B divizionas) Podgoricoje, Juodkalnijoje ir buvo šios komandos lyderė – sužaidusi 7-ias rungtynes vidutiniškai rinko po 14,9 taško, atliko 2,6 rezultatyvaus perdavimo ir sukaupdavo vidutiniškai po 13,3 naudingumo balo.

Jaunąjai krepšininkei šis sezonas bus pirmasis atstovaujant Lietuvos čempionių pagrindinei komandai. „Labai laukiu šio sezono pradžios ir tikiuosi, kad sulauksime žiūrovų palaikymo“ – žinutę sirgaliams perdavė D. Paunksnytė.

Artėjantį sezoną „Kibirkšties“ gynėjų grandį taip pat sudarys į sostinę sugrįžusi Dalia Donskichytė, bulgarė Teodora Dineva bei išsaugotos ilgametės ekipos žaidėjos Justina Miknaitė ir Eglė Zabotkaitė.

rytasvilnius.lt

atgal