„Rytas Dance Team“

WhatsApp Image 2023 09 06 at 16.08.37

„Rytas Dance Team“ – tai tarptautinio pripažinimo sulaukusi profesionali šokėjų komanda, kurioje šiuo metu šoka 15 profesionalių šokėjų bei sportininkių, galinčių pasigirti asmeniniais laimėjimais. Būdamos vienos iš pirmaujančių Lietuvos krepšinio lygos klubų – Vilniaus „Rytas“ šokėjų komandų, šios merginos yra laikomos vienomis geriausių Lietuvoje.

„Rytas Dance Team“ šokėjos pasirodymus rengia ne tik Vilniaus „Ryto“ komandos namų rungtynėse, tačiau yra kviečiamos ir į įvairius sporto, mados bei televizijos renginius Lietuvoje ir užsienyje. 2011 metais Vilniaus „Ryto“ šokėjos dalyvavo Lietuvoje vykusiame Europos krepšinio čempionate, o 2014 metais turėjo galimybę dalyvauti ir pasaulio krepšinio čempionate kartu su šokėjų komanda iš Ukrainos „Red Foxes“. Be to, „Rytas Dance Team“ šokėjos ne kartą įspūdingais pasirodymais žiūrovus džiugino ir krepšinio turnyruose Paryžiuje, Prancūzijoje.

Dar vienas išskirtinis šios šokėjų komandos bruožas yra tai, kad pastaraisiais metais „Rytas Dance Team“ sostinės krepšinio komandos vardą garsino ir įvairiuose tarptautiniuose, ypatingo dėmesio sulaukiančiuose paraduose Mursijoje, Ispanijoje („Fiesta de Primavera Murcia 2017“), Makao, Kinijoje („Macao International Parade 2017“), Sanremo, Italijoje ir (Carnaval de Nice 2020) Nicoje. Iki šiol Vilniaus „Ryto“ šokėjos yra pirmoji ir vienintelė Europos krepšinio palaikymo šokėjų komanda, kuri buvo pakviesta dalyvauti ir atstovauti savo šalį tokio pobūdžio renginyje Kinijoje. Kiekvienais metais ten dalyvauja daugiau nei 1200 dalyvių ir 50 skirtingų komandų iš viso pasaulio (Kinijos, Brazilijos, Austrijos, Italijos, Prancūzijos ir kt.), todėl galimybę atstovauti Vilniaus „Ryto“ komandą tokiame išskirtiniame renginyje, „Rytas Dance Team“ laiko vienu ypatingiausiu įvertinimu.

Merginas galite sekti socialiniuose tinkluose „Facebook“ „Instagram“ bei svetainėje „Youtube“ .