Karjera

karjera skiltis

#RytasFamily ieško krepšinį, „Rytą“ ir Vilnių mylinčio žmogaus, norinčio ir galinčio prisidėti prie klubo prekinio ženklo stiprinimo. Šiuo metu ieškome kolegos, rinkodaros asistento, kuris padėtų įgyvendinti „Ryto“ rinkodaros projektus:

galvotų puikias tokių projektų, akcijų, renginių, reklamos kampanijų idėjas ir jas įgyvendintų. Prisidėtų rengiant pasiūlymus esamiems ir būsimiems komandos rėmėjams, o taip pat ruošiant jiems ataskaitas. Darbuotųsi su klubo atributikos gamyba ir pardavimais. Galiausiai drąsiai jaustųsi rinkodaros projektų biudžetų, teisinių formalumų (pavyzdžiui, sutarčių), ataskaitų džiunglėse.

Šiuo naujuoju #RytasFamily nariu tikrai gali tapti ir Tu. Juk:

Įgyta praktinė patirtis leido tau jau suprasti, kad rinkodara yra sritis, kurioje Tu puikiai jautiesi ir nori tobulėti toliau. Draugai tau sako, kad esi kūrybingas, tačiau kartu turi ir puikius organizacinius įgūdžius, leidžiančius tau visuomet užbaigti pradėtus darbus. Esi žingeidus, domiesi kas vyksta tavo kieme, mieste, šalyje, pasaulyje. Ir internete. Žinai kas yra madinga šiandien ir bus madinga rytoj. Angliškai kalbi ir rašai taip pat puikiai kaip ir lietuviškai. 

Mes Tau siūlome:

Galimybę pamatyti stipriausios Vilnius krepšinio komandos gyvenimą iš arti ir tapti svarbia šio gyvenimo dalimi. O tai reiškia, kad Tu ne tik gersi nemokamą „Ryto“ kavą, kasryt paspausi ranką Dainiui Adomaičiui ar Arnui Butkevičiui, bet ir, bent jau kartą per savaitę, išgirsi iš kojų verčiantį klubo legendos Juozuko anekdotą. 

Lauksime Tavo motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo iki liepos 31 d. Siųsk jį el. paštu club@rytasvilnius.lt, o laiško paskirtyje parašyk „Rinkodaros vadybininkas“ arba „Rinkodaros vadybininkė“.

#RytasFamily ieško tų, kurie norėtų klube atlikti praktiką rinkodaros, renginių organizavimo, komunikacijos srityse.

Jei myli Vilniaus „Ryto“ klubą, o taip pat nori tobulėti ir įgyti naujų praktinių patirčių minėtose srityse, siųsk mums savo motyvacinį laišką ir gyvenimo aprašymą el. paštu club@rytasvilnius.lt 

Laiško temoje įrašykite pozicijos, į kurią pretenduojate, pavadinimą.

Susisieksime tik su atrinktais kandidatais.