Karjera

karjera skiltis

#RytasFamily ieško krepšinį, „Rytą“ ir Vilnių mylinčio žmogaus, pasiryžusio bei galinčio prisidėti prie klubo komunikacijos. Šiuo metu ieškome praktikanto(-ės), norinčio prisidėti prie sostinės klubo turinio kūrimo!

Praktikoje reikės: pagalvoti apie naujas rubrikų, akcijų ar komunikacijos kampanijų idėjas ir prisidėti prie jų įgyvendinimo. Taip pat reikės dirbti su nuotraukų bei video redagavimo programomis (privalumas, jeigu jau mokate maketuoti ar montuoti vaizdo įrašus). Galėsite siūlyti savo idėjas kaip galime kartu patobulinti sostinės klubo komunikaciją.

Šiuo naujuoju #RytasFamily nariu tikrai gali tapti ir Tu. Juk:

Jeigu noras mokytis ir turima motyvacija leidžia suprasti, kad komunikacija yra sritis, kurioje Tu puikiai jautiesi bei nori tobulėti toliau. Draugai tau sako, kad esi kūrybingas, tačiau kartu turi ir puikius organizacinius įgūdžius, leidžiančius tau visuomet užbaigti pradėtus darbus. Esi žingeidus, domiesi kas trendina socialiniuose tinkluose ir internete. Žinai, kas yra madinga šiandien ir bus madinga rytoj. Angliškai kalbi ir rašai taip pat puikiai kaip ir lietuviškai.

Tai gali būti puiki karjeros galimybė po praktikos įsidarbinti „Ryto“ klube. Lauksime Tavo motyvacinio laiško ir gyvenimo aprašymo iki rugpjūčio 8 d. Siųsk jį el. paštu media@rytasvilnius.lt.