Narystė

Web

Vilniaus „Rytas“ pradeda sezono JBR narysčių prekybą. Visų pirma savo vietas išsaugoti galės pernykščiai JBR klubo nariai, o rugsėjo 1 d. prasidės ir atvira prekyba.

PIRKTI NARYSTĘ.

Uždara prekyba

Uždaroje prekyboje JBR klubo nariai už mažesnę kainą nei viešos prekybos metu gali prasitęsti narystes į tas pačias vietas, turėtas praėjusį sezoną. Norint patekti į uždarą prekybą, reikės prisijungti prie paskyros portale kakava.lt, per kurią pernai pirkote narystę bei sezono metu tvirtindavote dalyvavimą rungtynėse. Ateinantį sezoną tvirtinti savo dalyvavimo būsimose rungtynėse nebereikės.

Kiekvienai paskyrai uždaroje prekyboje bus leidžiama pratęsti narystes tik tose pačiose vietose, kuriose jos buvo įsigytos praėjusiame sezone. Norintiems savo vietas „Jeep“ arenoje keisti ar įsigyti papildomų narysčių, tą reikės padaryti atviroje prekyboje.

Vietų pasirinkimas

Pasibaigus uždarai prekybai, visi narystes prasitęsę JBR nariai rugsėjo 6 d. 17:00 gaus laišką su nuoroda bei instrukcijomis, kaip bilietai.lt platformoje nemokamai išsirinkti savo vietą „Avia Solutions Group“ arenoje.

Vietas šioje arenoje pasirinkti bus galima pagal spalvą priskirtose narysčių vietose. Pvz. įsigijus Raudoną narystę „Jeep“ arenoje, jums bus prieinamos Raudonos narystės sektoriai „Avia Solutions Group“ arenoje.

narysciu arenu planas

Kad visas procesas būtų sklandesnis, buvo sukurtas specialus vaizdo įrašas su pirkimo instrukcijomis.

Naujovė – narystės išsimokėtinai

Skirtingai nei seniau, šiemet nebus privalu už JBR narystę iškart sumokėti visą sumą, o kiekvienas perkantis galės atsiskaityti dalimis. Perkant tereikės pasirinkti „Mokėjimas išsimokėtinai“ atsiskaitymo būdą.

Be jokio pabrangimo už narystę bus galima atsiskaityti trimis dalimis per tris mėnesius. Taip pat įmanoma pasirinkti ir ilgesnį išsimokėjimo laikotarpį su palūkanomis, tokiu atveju reikės kreiptis į „Neopay“ vadybininką.

Pasirinkus tokį būdą pirmąjį mokėjimą reikės atlikti po mėnesio, antrąjį – po dviejų ir t.t. Kiekvieną kartą artėjant mokėjimo terminui gausite priminimą.

JBR narystės naudos

Kaip jau tapo įprasta, JBR narystės ne tik suteikia galimybę lankytis visose Vilniaus „Ryto“ namų rungtynėse abejose arenose, bet ir suteikia daugiau papildomų naudų jų turėtojams.

Priklausomai nuo pasirinkto narystės tipo, klubo narystė taip pat suteiks:

  • Turinį, t. y. galimybę fanui tapti klubo kasdienio gyvenimo dalimi, gauti įvairaus ir išskirtinio turinio uždaroje fanų grupėje Facebook platformoje.
  • Marškinėlius – Raudonieji, Online bei Premium klubo nariai gaus firminius klubo marškinėlius.
  • Dovanas, t .y. pagal pasirinktą narystės lygį kas mėnesį gauti įvairias klubo bei jo partnerių dovanas ir ypatingus pasiūlymus.
  • Go3 sporto paketą, leisiantį stebėti visas Vilniaus  „Ryto“ rungtynes LKL bei FIBA Čempionų lygoje.
  • Sezoninį abonementą į visas Vilniaus „Ryto“ bei Vilniaus „Kibirkšties“  namų rungtynes vykstančias „Jeep“ bei „Avia Solutions Group ” arenose.

JBR LENTELE

Atvira prekyba

Rugsėjo 1 d. startuos atvira prekyba visiems, norintiems artėjantį sezoną tapti JBR nariais bei tiems kurie nori keisti savo narystės vietą ar skaičių.

Pasibaigus prekybai visi narystes atviroje prekyboje įsigiję JBR nariai, gaus laišką su nuoroda bei instrukcijomis, kaip bilietai.lt platformoje nemokamai išsirinkti savo narystės vietas „Avia Solutions Group“ arenoje.

Visiems JBR nariams išsirinkus savo vietas abiejose arenose, bus užsakytos dvipusės JBR narysčių kortelės, kuriose bus visa svarbiausia informacija bei barkodas, veiksiantis tiek „Jeep“, tiek „Avia Solutions Group“ arenoje. Korteles bus galima atsiimti prieš pirmąsias rungtynes „Avia Solutions Group“ arenoje, tai reikės padaryti bilietai.lt kasose prie arenos įėjimo.

Jeigu bet kuriuo metu narysčių pirkimo procese susidursite su klausimais – į juos atsakysime el. paštu sales@bcvilnius.lt.

Įsigijus narystę, kviečiame iš karto prisijungti prie JBR klubo Facebook grupės. Prisijungiant jums kaip slaptažodį reikės įvesti savo naujosios narystės septynių skaitmenų kodą.