Sezono narystės

bcvilnius narysciupuslapis impuls

Kodėl verta tapti nariu?

Krepšinio sirgalių artėjantį sezoną lauks mažiausiai 30 „Ryto“ rungtynių „Betsafe-LKL“ bei Europos taurės turnyruose, o klubo nariai už rungtynes mokės maždaug tris kartus mažiau nei tie, kurie įsigys pavienius bilietus.

„Ryto“ klubo nariai ne tik sutaupo, bet ir turi savo nuolatinę bei pamėgtą vietą „Siemens“ arenoje, 10 proc. nuolaidą atributikai ir viso sezono metu yra lepinami įvairiais rėmėjų bei partnerių pasiūlymais.

Vienas iš jų - Visų, įsigijusių „Ryto" klubo narystę, laukia net 50 eurų vertės Impuls sveikatingumo klubai dovana! Su šiuo dovanų čekiu bus galima įsigyti tik 12 mėn. abonementą Impuls klube.

Negana to, sezono metu ištikimiausi sirgaliai būna apdovanojami itin vertingais prizais, tarp kurių praėjusį sezoną buvo „Tez Tour“ slidinėjimo kelionė, poilsio savaitgaliai dviems „Vytautas Mineral SPA“ bei skrydis su komanda į Europos taurės rungtynes Prancūzijoje.

Kaip galima įsigyti narystę?

Sezono narystes galite įsigyti „Tiketos“ interneto svetainėje arba bet kurioje „Tiketos“ kasoje.

Kodėl narystę verta įsigyti anksčiau?

Žaibiškai artėjant 2018-2019 m. sezono startui „Ryto“ narystės brangs, todėl skatiname vilniečius kortelę įsigyti anksčiau.

Kaip įmonėms įsigyti didesnį narysčių kiekį?

Norint įsigyti daugiau nei 20 „Ryto“ klubo narysčių 2018-2019 m. sezonui kviečiame susisiekti su mumis el. paštu club@bcvilnius.lt

Daugiau informacijos: http://bit.ly/RytoNaryste