Narystės

B21W8682

Brangūs, aistruoliai,

Mes ruošiamės artėjančiam krepšinio sezonui. Planuojame ir laukiame, kada galėsime Jus priimti į rungtynes. Tačiau atsidūrėme situacijoje, kai negalime patenkinti visų poreikio įsigyti ateinančio sezono narystes. Pagal šios dienos valdžios nurodymus nuo rudens arenoje rungtynes galės stebėti neribotas skaičius sirgalių.

Kviečiame Jus užsiregistruoti išankstinėje sezono narysčių rezervacijoje ir pirmiems sužinoti apie narysčių pardavimo pradžią, apie kurią mes Jus informuosime asmeniškai.

Sezono narystė – tai bilietas į Lietuvos krepšinio lygos bei į Čempionų lygos namų rungtynes, tai daugybė pridėtinių verčių skirtų tik nariams bei mūsų partnerių pasiūlymai. Su naryste Jūs taip pat galėsite stebėti mūsų „Perlo“ jaunimo komandos rungtynes.

Išankstinė sezono narysčių rezervacija nereiškia, kad sezono bilietą bus privaloma įsigyti. 

Registracija bus Jūsų pirmumo teisė įsigyti narystę.

Kol kas nėra nustatytos narysčių kainos ir jų pardavimo pradžios data.

Mes Jus informuosime, kai sezono narystės atsiras prekyboje, o pirmenybė įsigyti bus suteikta užsiregistravusiems aistruoliams:

I etapas – galės įsigyti praeito sezono narystę turėję aistruoliai.  Su viena praeito sezono naryste bus galima įsigyti vieną šio sezono narystę. Kaip ir žadėjome, jas senbuviai galės įsigyti pigiau. Pratęsiantiems narystes papildomai padovanosime dovanų kuponą, kurį galėsite panaudoti įsigyjant klubo atributiką arba bilietus į rungtynes savo artimiesiems. Kupono suma bus lygi 25% praėjusio sezono narystės kainos sumos.

II etapas – galės įsigyti neturėję praeito sezono narystės. 

III etapas – galės įsigyti visi aistruoliai norintys palaikyti „Rytą“ 2020/21 m. sezone.

REGISTRACIJA

Ačiū, kad esate su mumis. Mums Jūsų parama – tiek moralinė, tiek finansinė yra labai svarbi.

Jūsų, Vilniaus „Rytas“

p.s. užpildę anketą, nepamirškite pasinaudoti mūsų dovana Jums!