Vilniaus „Ryto“ arenoje startavo socialinės programos „One Team“ sezonas

2019 m. sausio 30 d., 14:44
R. Vyšniausko nuotr.

Vilniaus „Ryto“ klubas šeštus metus paeiliui pradėjo socialinės Eurolygos programos „One Team“ sezoną, kurios tikslas krepšinio pagalba jaunimui suteikti kuo daugiau gyvenimiškų patarimų, įspėti apie jame tykančius pavojus ir, kaip kryptingai siekti savo svajonių bei tikslų.

Pirmoje šio sezono „One Team“ treniruotėje „Ryto“ arenoje dalyvavo Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai. Joje savo patarimais apie krepšinį bei gyvenimą dalinosi bei įvairius pratimus pravedė sostinės klubo jaunimo programos koordinatorius Aurimas Jasilionis.

Po treniruotės Vėliučionių socializacijos centro auklėtiniai buvo kupini teigiamų emocijų ir džiaugėsi išskirtine galimybe pasportuoti su patyrusiais Vilniaus treneriais bei pamėtyti į „Ryto“ arenos krepšius, kuriame žaidžiamos ir oficialios rungtynės.

„Man patiko pasikalbėti su treneriais bei susipažinti, – įspūdžiais dalinosi „One Team“ treniruotės dalyvis Danielius. – Paprakaitavome, pasportavome, todėl buvo labai linksma. Niekada nepatyriau tokių nuostabių įspūdžių ir nežaidžiau krepšinio. Net širdyje toks geras jausmas, pasportavus tokioje didelėje arenoje.“

„Šiandien įvyko pirmoji „One Team“ treniruotė, kurioje supažindinome jaunimą su programos tikslais bei vizija, – pasakojo „One Team“ koordinatorius Arminas Vareika. – Jie suprato, kad čia mokysis ne tik krepšinio dalykų, bet ir gyvenimo įgūdžių. Kartais, galbūt, yra einama ne tuo keliu, mes jiems duosime šansą judėti pirmyn ir suteiksime tam reikiamus įrankius.“

Vilniuje įvyks net dešimt „One Team“ treniruočių, kurios yra rengiamos bendradarbiaujant su programa „Jaunimas gali“.

rytasvilnius.lt

atgal