„Rytas“ ir „One Team“ jaunimas uždarė septintąjį projekto sezoną

2020 m. kovo 12 d., 18:25

Praėjusią savaitę pabaigęs Europos taurės kovas, Vilniaus „Rytas“ kartu baigė ir drauge su Eurolyga vykdomo socialinio projekto „One Team“ renginius. Šiame sezone sostinės klubas globojo Vėliučionių vaikų socializacijos centro.

Europos taurės rungtynių tarp „Ryto“ ir „Galatasaray“ metu „Siemens“ arenoje buvo apdovanoti šio sezono projekto dalyviai: jaunimą pasveikino „Ryto“ žaidėjai Pako Cruzas, Martynas Echodas ir Ąžuolas Tubelis, o „Rytas Dance Team“ šokėjos vaikinams įteikė padėkos raštus. 

B21W7961

„One Team“ projekto koordinatorius Arminas Vareika džiaugiasi, kad šis projektas jaunimui suteikia neįkainojamos patirties.   

„Gera matyti išsipildančias jaunuolių svajones, o tokių šiame sezone buvo ne viena. Neseniai paklausiau vaikinų, ką jiems davė šis sezonas? Atsakymų sulaukiau įvairiausių. Vieni tiesiog negalėjo patikėti, jog turės galimybę spausti ranką iki tol tik per televizorių matytam krepšininkui, kiti sakė, kad jog pokalbiai ir bendros veiklos su projekto ambasadoriais suteikė jiems įkvėpimo doram gyvenimui“, – sako A. Vareika.

Padovanojome kiekvienam jaunuoliui po nuotrauką, kurioje jie yra užfiksuoti stovintys ant „Siemens arenos“ parketo su žaidėjais. Net neabejoju, kad jaunimas šią patirtį atsimins visą savo gyvenimą, o įgyti įgūdžiai ir duoti patarimai šio projekto metu jaunuoliams padės pasirinkti tinkamą gyvenimo kelią. Dėkoju Vilniaus „Ryto“ klubui už norą padėti Lietuvos jaunimui!“ – teigia projekto koordinatorius.

Programos renginiuose jos dalyviai kartu su krepšininkais išbandė įvairius komandinius žaidimus, klausėsi žaidėjų gyvenimiškų istorijų, bendravo su jais. Vaikinai Europos taurės susitikimo metu dalyvavo komandų pristatyme, buvo šalia „Ryto“ krepšininkų rungtynių metų.

Šiemet projekto ambasadoriais buvo Arnas Butkevičus, Deividas Sirvydis ir Pako Cruzas, o projektą klubas įgyvendino bendradarbiaujant kartu su Kazickų Šeimos fondo  programa „Jaunimas Gali“.  

B21W7967

rytasvilnius.lt

atgal