„Rytas Dance Team“ šokėjos dalinosi patirtimis su „One Team“ projekto dalyviais

2019 m. vasario 11 d., 11:27
A. Vareikos nuotr.

Jau šeštus metus iš eilės Vilniaus „Rytas“ dalyvauja Eurolygos socialinėje programoje „One Team“. Šio projekto tikslas – suteikti kuo daugiau gyvenimiškų patarimų ir pagalbos jaunimui, apšviesti juos kaip gyvenime siekti savo tikslų bei svajonių.

Šį kartą „Ryto“ arenoje susirinkę Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai turėjo krepšinio treniruotę, kurią vedė „Ryto“ jaunimo treneriai. Be sportinio užsiėmimo, „One Team“ projekto dalyvių laukė ir susitikimas su „Rytas Dance Team“ šokėjomis, su kuriomis kartu atlikinėjo įvairias užduotis ir pratimus. Šokėjos taip pat pasidalino savo patarimais bei patirtimis apie meilę, bendravimą bei santykių vertybes.

IMG 7526

Po užsiėmimų Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai buvo pilni teigiamų emocijų bei džiaugėsi galimybe susitikti ir pabendrauti su „Rytas Dance Team“ šokėjomis. Jaunuoliai pripažino, jog susitikimo metu išgirsti patarimai ir patirtys bus naudingi ateityje.

„Šiandien turėjome jau penktą „One Team“ programos treniruotę, kurio metu projekto dalyviai susitiko su „Rytas Dance Team“ šokėjomis, – apie užsiėmimą pasakojo projekto koordinatorius Arminas Vareika – Dabar yra būtent tas amžius, kuomet vaikinai pradeda megzti pažintis su merginomis. Norėjome pasikviesti šokėjas, kad būtent iš jų lūpų išgirstume, kokios yra santykių vertybės ir kaip reikia bendrauti.“

IMG 7664

„Buvo įdomu susitikti su „One Team“ projekto dalyviais ir labai smagu, kad vaikinai turėjo ką pasakyti, o mes galėjome pasidalinti savo patirtimis. Susitikimas tikrai buvo naudingas ir smagus“, – pozityviai mintimis apie susitikimą dalinosi „Rytas Dance Team“ narė Edita.

Vilniuje įvyks net dešimt „One Team“ treniruočių, kurios yra rengiamos bendradarbiaujant su programa „Jaunimas gali“.

 

rytasvilnius.lt

atgal