„One Team“ projekto metraštis: „Lietuvos ryto“ legendos ir šimtai dalyvių

2017 m. rugsėjo 11 d., 16:46
P.Žukausko nuotr.

Per pastaruosius ketverius metus Eurolygos „One Team“ projekte dalyvavo keli šimtai jaunųjų sporto entuziastų, kuriuos drąsino ir optimizmo bandė įkvėpti būrys „Lietuvos ryto“ žaidėjų bei legendų.

2014 metų žiemą ir pavasarį sostinės ekipa bendradarbiavo su VO „Gelbėkit vaikus“ dienos centru, o programos ambasadoriais tapo Renaldas Seibutis bei Juanas Palaciosas. Linksmo būdu legionierius iš Kolumbijos buvo net nuvykęs į paauglių centro padalinį, kur juos mokė salsos šokio judesių.

Užsiėmimų metu vaikai sulaukdavo įvairiausių užduočių: sugalvoti savo treniruočių programą ar parodyti rankos taiklumą krepšinio aikštėje.

2015 metais paauglius jau stengėsi įkvėpti puolėjas Mike'as Moseris ir vienas „Lietuvos ryto“ komandos simbolių Mindaugas Lukauskis.

Drauge su ambasadoriais buvo bandoma spręsti painias užduotis ir diskutuoti įvairiausiais klausimais.

Vaikai sulaukdavo vertingų patarimų, pavyzdžiui, kodėl negalima įžeidinėti, kritikuoti komandos draugų ar šaipytis iš varžovų.

2016 metų pavasarį paauglius treniravo daug vertingos patirties per savo karjerą sukaupęs puolėjas Kšištofas Lavrinovičius.

Negana to, viename užsiėmime netikėtai pasirodė Lietuvos krepšinio legendos Linas Kleiza ir Andrius Šležas – garsenybės papasakojo savo gyvenimo istorijas, o vėliau neatsispyrė pagundai sudalyvauti taiklumo konkurse.

Vienu „One Team“ programos trenerių tapęs specialistas Arminas Vareika stengėsi ne tik kreipti jaunųjų sporto entuziastų dėmesį į žaidimą krepšinio aikštėje, bet ir rūpinosi jų rezultatais mokykloje, demonstravo motyvacinius klipus apie kvaišalų žalą organizmui.

2017 metais startavęs ketvirtasis „One Team“ projektas pasižymėjo ypatingu įvykiu – vieno užsiėmimo metu „Lietuvos ryto“ komanda jėgas suvienijo su Maskvos srities „Chimki“ ekipa.

Deividas Gailius, drauge su rusų klubo vidurio puolėju Ruslanu Patejevu įrodė, jog komandos draugų pagalba aikštėje yra itin svarbi. Krepšininkai užrištomis akimis turėjo pataikyti kamuolius į specialius krepšius ir tai būtų buvusi neįveikiama užduotis be šūksniais padėjusių paauglių pagalbos.

2016/2017 m. sezono socialinė programa finišavo „Lietuvos ryto“ legendos Ramūno Šiškausko apsilankymu bei vėliau vykusiu trijų komandų turnyru, kuriame varžėsi „One Team“ ekipa, Veliučionių socializacijos centro auklėtiniai bei projekto „Krepšinio galia“ jaunieji krepšininkai.

bcvilnius.lt

atgal