„One Team“ dalyviams – neįprasta pažintis su Vilniaus istorija

2019 m. vasario 21 d., 17:00
A. Vareikos nuotr.

Jau šeštus metus iš eilės Vilniaus „Rytas“ dalyvauja Eurolygos socialinėje programoje „One Team“. Šio projekto tikslas – krepšinio pagalba suteikti kuo daugiau gyvenimiškų patarimų ir pagalbos jaunimui, apšviesti juos kaip gyvenime siekti savo tikslų bei svajonių.

Šį kartą projekte dalyvaujantys Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai turėjo galimybę neįprastais būdais susipažinti su savo krašto istorija.

Socialinio projekto dalyviai susirinko Telia „Nemuziejuje“, kuriame inovatyviais būdais pažvelgė į Vilniaus miesto istoriją animaciniame filme. Garsių Lietuvos šou pasaulio žvaigždžių įgarsintame filme vaizdžiai perteikiama visa Vilniaus istorijos raida nuo pat miesto įkūrimo iki šių dienų.

IMG 8818

Kitoje apsilankymo Telia „Nemuziejuje“ dalyje Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai išmėgino kitą naujovę – galimybę pabuvoti žymiose Lietuvos vietose. Nidos kopos, Kryžių kalnas ar Gedimino pilis – visos žymios Lietuvos vietos pateiktos įvairiais kampais projekto dalyviams paliko įspūdį.

„Aš didžiuojuosi savo šalimi, nors ji maža, bet stipri kaip ir kitos galingos pasaulio valstybės“ – apie jausmus užplūdusius po filmo apie Vilniaus istoriją kalbėjo projekto dalyvis Danielius.

IMG 8732

„Šiandien jaunimas turėjo galimybę susipažinti su Lietuvos sostinės istorija“, – pasakojo „One Team“ projekto koordinatorius Arminas Vareika – Telia „Nemuziejaus“ dėka tai pavyko padaryti naujai ir inovatyviai. Norime padėkoti jiems bei Laurynui Šeškui už šią unikalią galimybę. Jaunimas turi žinoti savo istoriją, nes tik ją žinodamas suprasi kodėl tavo valstybė yra būtent tokia, kokia ji yra“.

Vilniuje iš viso įvyks net dešimt „One Team“ užsiėmimų, kurios yra rengiamos bendradarbiaujant su programa „Jaunimas gali“.

rytasvilnius.lt

atgal