„One Team“ dalyviai sulaukė Ch. Kramerio ir A. Butkevičiaus patarimų

2019 m. kovo 21 d., 09:26
A. Vareikos nuotr.

Praėjusią savaitę Vėliučionių vaikų socializacijos centro auklėtiniai rinkosi į dar vieną Eurolygos socialinio projekto „One Team“ užsiėmimą. Šį kartą jaunuolių laukė ekskursiją po „Ryto“ areną ir susitikimas su projekto ambasadoriais.

Užsiėmimas prasidėjo nuo susipažinimo su „Ryto“ arena. Vilniaus „Ryto“ komandos vadovas Mantvydas Dabašinskas surengė trumpą ekskursiją po areną, kurios metu jaunuoliai galėjo geriau perprasti krepšininkų kasdienybę.

IMG 9388

„One Team“ projekto dalyviams aprodžiau „Ryto“ areną. Pradėjome nuo VIP ložės, apžiūrėjome dopingo kontrolės kambarį, komandų, teisėjų rūbines. Vaikinams buvo įdomu, uždavė daug klausimų, o jiems labiausiai patikusi arenos vieta – „Ryto“ komandos rūbinė“ – pasakojo Vilniaus ekipos vadovas M. Dabašinskas.

Antroje užsiėmimo dalyje prie jaunuolių prisidėjo „One Team“ ambasadoriai – Arnas Butkevičius bei Chrisas Krameris. Krepšininkai pasakojo ne tik apie krepšinį, tačiau ir buvo paliestos ir kasdienės, jaunimui aktualios temos.

IMG 9433

Eidamas tuo keliu šalia mokslų turėjau ir krepšinį. Visą laiką buvau susikoncentravęs. Dažnai teko rinktis tarp draugų ir treniruočių. Manau, kad krepšinis man padėjo ir tą laiką, kurį būčiau praleidęs gatvėse aš praleidau salėje bandydamas tapti geresniu“  pasakojo sostinės ekipos puolėjas A. Butkevičius.

„Turi turėti tikslus ir jų siekti. Atsikelti ryte ir judėti į priekį, tobulėti toje srityje, kur jautiesi geriausiai – patarimus jaunimui dalino „Ryto“ įžaidėjas Ch. Krameris. – Jei tavo draugų rate bus negerų žmonių, dažniausiai ir pats turėsi problemų. Reikia mėginti vengti tokių draugysčių ir rasti tinkamus draugus ar pavyzdžius.“

Vilniuje įvyks net dešimt „One Team“ treniruočių, kurios yra rengiamos bendradarbiaujant su programa „Jaunimas gali“.

rytasvilnius.lt

atgal